Alte știri din fotbal
U Cluj trimite doi tineri promițători merg în Liga 2
0
Anderlecht și-a luat gândul de la Ștefan Baiaram » Unde s-au blocat definitiv negocierile cu Craiova
0
Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf” cu o zi înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
„Poate că e mai bine că s-a întâmplat așa” » Pancu, tranșant după ce FCSB a pierdut cu Auda: „Ei au mai pățit”
0
Știri din fotbal internațional
Revenit cu gol după accidentare, fostul atacant de la FCSB și Craiova și-a prelungit contractul: „Visez tot timpul”
0
Noua perlă a Europei » La doar 16 ani, a avut nevoie de doar trei atingeri pentru a înscrie și a devenit cel mai tânăr marcator din istoria clubului
0
După ce a scris istorie la Mondial, Harry Kane intră la negocieri
0
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
1
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
7
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
Cam multe afirmatii impersonale in declaratiile lui Iancu!Miroase a diplomatie de partid revolutionar!...Totusi,nu de mult,ai fost si mataluta nitel mai ticalos decat toti...ori averea ta e de drept divin?!
Tampit cum ne-a obisnuit in ultima vreme... Citesti si il compatimesti, e cu adevarat demn de mila acest Iancu.
iancu asta, de cand am vandut jucatorii si are cativa accidentati si nu mai bat pe nimeni grohaie ca un casalot esuat. nu stie cum sa si mascheze faptul ca este in piedere si nu poate tine pasul cu steaua
MAI LASA-NE BAI IANCULE, NU VEZI CA ESTI CU VACA, NU LE AI CU SPORTUL ASTA!!!!!!!!! NE-AI PLICTISIT, LASA-NE!!!!!!!! O B O S I T U L E!
mai ducetiva draq de stelisti borati nu va mai luati de Iancu muistilor .sa imi sugeti toata pu_la si sper sa vo traga poli (daca nu pe teren atunci in cur)
Bine bre nene Iancule, dar de ce nu strigi 'mata si cand sunteti ajutati. Sa te fi auzit eu pe tine ca depuneai contestatie la comisii ca echipa 'mneata a dat gol din offside cu Dinamo. Eu zic sa va puneti jucatorii sa presteze cu indarjire, ca ceea ce faceti voi conducatorii in momentele astea, nu e nimic altceva decat oferirea de alibiuri jucatorilor in caz ca pierd.
ce discurs de fecioara pioasa ti-ai tras umflatule. pai bine ma rupe-scaune, in tur cand ne-ai furat cu cea mai mare nesimtire posibila a fost bun arbitrul? ai o gargara in tine... cred ca de la puscarie ai prins-o.
iancule, du-te frate, vorbesti mult si in ghencea o sa o luati urat de tot, sau incerci de acum sa gasesti scuze?! :D
fmm de umflat. sp!
Stelisti = Ceausei = Aur0laci = Spurcati = 0i = L0vini = Blatisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.