Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
cu stiinta si poli sau nu in liga I, corect sau incorect, patroni, conducatori penali sau nu, un singur lucru este evident, sare in ochi ...niciodata fotbalul nostru nu a fost mai jos ca acum , nu a aratat mai rau, eu din ultimele sezoane am ramas doar cu amintirea nenumaratelor scandaluri ca fotbal pwla
despre care Cartu se vorbeste aici?
Foarte transparent lucrat. Care va sa zica se rezerva un loc in liga 2 unei echipe, nu se stie care ca nici nu exista, din Craiova. Probabil acum se lucreaza intens la pozitia din clasament ce-i va fi rezervata. Si doi fosti pun botul si vor sa ma faca sa-i sterg din poza Craiovei Maxima...De acord cu Dragos1976: boicotati meciurile ligii 1 si a oricarei ligi romane. Eu o fac de ceva vreme, ma uit la nemti, la spanioli, la englezi. Ma uit la fotbal.
Asteptam odata si dezafilierea celeilalte "Universitati", de analfabeti violenti si xenofobi penali care sa hranesc cu coji de seminte si nu se pot adapta la viata urbana, U "Walter Bucsa" Cluj.
cartu esti o mizerie
Doamne fa DREPTATE pt UNIVERSITATEA CRAIOVA si pt noi suporterii de pretutindeni !!! Nu lasa hotii si excrocii nepedepsiti !!! ESTE O MARE NEMERNICIE SI O ZI NEAGRA PT FOTBALUL ROMANESC !!! DUMNEZEU VA FACE DREPTATE , ATAT PRIN JUSTITIA ROMANA CAT SI PRIN CEA DIVINA !!!
amice hai sa te lamuresc: 1. justitia noastra e prea corupta si "oarba" ca sa accepte dovezile clare si evidente gen infractiune sau abuz in serviciu. nashu a vrut sa-i arate brutarului cine e sefu si se pare ca pina acum a reusit ______________________ 2. frf se crede stat in stat, iar membrii se cred "imuni" la codul penal ____________ 3. citeste raportul asupra justitiei in special sectiune ref. la dna realizat de comisarul european olandez de acum vreo 2 ani parca, citeste-l in limba engl. si o sa vezi cat de "eficienta" este DNA ___________ 4. dna-ul nu fac decat show televizat si stenograme, in rest nimic...
In poza cu numarul 3 e unu care ii face poze cu telefonul lui sandu mircea parca ar vorbi Obama la pupitru...apoi in urmatoarele poze voteaza cu cartonasul deasupra capului ce promune idolul lui.
mare pacat,speram ca STIINTA sa revina!!
sandule si mitica...de data asta ati facut-o lata, asta e o crima ce faceti voi, acum cred ca soarta va este pecetluita, ati faceti bine sacereti protectie de la politie pt voi si familiile voastre pt ca eu cred ca suporterii olteni nu o sa mai fie atat de iertatori de aceasta data,si ma tem ca familiile voastre o sa aiba de suferit asta ca sa simtiti si voi cum e sa pierzi cevace ai iubit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.