Comentarii (25)
dtdr
dtdr  •  12 Decembrie 2016, 22:07

Ilie a fost fotbalist cat a jucat la Steua. Dupa ce a plecat, a disparut. A incercat ca antrenor si a dat " chics ". La fel ca si " procurorul Dinu " ca-s in aceeasi galeata, s-au f" infiintat " filosofi in fotbal. Ce pot astia sa spuna, cand in iarba n-au aratat nimic ? Se pare ca Ilie este de partea lui jiji, dar cred, ca nu gratuit. Astazi " serviciile " se platesc !

ciuleavvictorms
ciuleavvictorms  •  12 Decembrie 2016, 21:58

Brobabil, investeste boroi, iar talpan asigura curatenia! D-le ministru mai taiati de la inzestrare ca am depasit America si dati la fotbal, aici suntem doar cu honolulu!

delus
delus  •  12 Decembrie 2016, 20:53
Postat de ropo pe 12 Decembrie 2016, 20:45

Cind au luat 6 campionate la rind intre 93 si 99 de unde aveau bani,nici drepturile tv nu erau ca acum,echipa se autofinanteaza,ciobanul e cu mult pe plus,e singura lui afacere care n a dat faliment

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

134851460226751
Tara Ion  •  12 Decembrie 2016, 20:53
Postat de nebraska pe 12 Decembrie 2016, 20:45

Nemernic prostalau,pacat ca e plina tara asta de exemplare ca tine.

Tu ești ăla din ,,America''cu miros de urs...pular?

jalabert
jalabert  •  12 Decembrie 2016, 20:53
Postat de nebraska pe 12 Decembrie 2016, 20:45

Nemernic prostalau,pacat ca e plina tara asta de exemplare ca tine.

nea broaska mai prostalau ka tine nu se poate. tu reprezinti prostia absoluta.

ropo
ropo  •  12 Decembrie 2016, 20:45

Cind au luat 6 campionate la rind intre 93 si 99 de unde aveau bani,nici drepturile tv nu erau ca acum,echipa se autofinanteaza,ciobanul e cu mult pe plus,e singura lui afacere care n a dat faliment

nebraska
nebraska  •  12 Decembrie 2016, 20:45
Postat de Tara Ion pe 12 Decembrie 2016, 20:36

*** ca te-a făcut. Mai bine te făcea la gard.cati ai aveai *** care ești în 86'?

Nemernic prostalau,pacat ca e plina tara asta de exemplare ca tine.

geogeo
geogeo  •  12 Decembrie 2016, 20:45

Ilie, jos palaria! Pe Lacatus sa-l intrebam ce echipa a antrenat in Ghencea.

134851460226751
Tara Ion  •  12 Decembrie 2016, 20:36
Postat de nebraska pe 12 Decembrie 2016, 20:32

*** in 1986 cu ce bani s-a castigat CCE?

*** ca te-a făcut. Mai bine te făcea la gard.cati ai aveai *** care ești în 86'?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  12 Decembrie 2016, 20:32
Postat de Tara Ion pe 12 Decembrie 2016, 20:31

Vor sa bage bani în fotbal?atunci sa strângă bani de la fiecare angajat al armatei și e o.k.nu cu bani de la buget.sa doteza armata cu cei trebuie,căci suntem vai de mama noastră în privința ăsta.

*** in 1986 cu ce bani s-a castigat CCE?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează