Comentarii (25)
arsenie_b
arsenie_b  •  12 Decembrie 2016, 20:32
Postat de nebraska pe 12 Decembrie 2016, 20:30

Se lasa mai greu ilie,in final trece si el in tabara sustinatorilor adevarului si dreptatii....e greu sa pretinzi ca ai principii si sa spriini minciuna si necuratenia.

Ce v-ar mai placea voua sa se desfiinteze Steaua, indiferent de unde ar juca.. sustineti echipa din liga a 4-a asa, sa bagati zazanie.. dar nu merge.

134851460226751
Tara Ion  •  12 Decembrie 2016, 20:31

Vor sa bage bani în fotbal?atunci sa strângă bani de la fiecare angajat al armatei și e o.k.nu cu bani de la buget.sa doteza armata cu cei trebuie,căci suntem vai de mama noastră în privința ăsta.

nebraska
nebraska  •  12 Decembrie 2016, 20:30

Se lasa mai greu ilie,in final trece si el in tabara sustinatorilor adevarului si dreptatii....e greu sa pretinzi ca ai principii si sa spriini minciuna si necuratenia.

ovina2016
ovina2016  •  12 Decembrie 2016, 20:26
Postat de arsenie_b pe 12 Decembrie 2016, 20:22

Asa este. Echipa CSA e sustinuta doar de minamovisti si de gloriile steliste fripturiste care n-au primit pomana de la gigi

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  12 Decembrie 2016, 20:22

Asa este. Echipa CSA e sustinuta doar de minamovisti si de gloriile steliste fripturiste care n-au primit pomana de la gigi

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează