Alte știri din fotbal
Primul rival care „i-a urat de bine” lui Mirel Rădoi după revenirea la FCSB: „Îi doresc să nu aibă succes”
0
Fostul internațional a tras concluzia după ce Mirel Rădoi a semnat „pe o sumă modică” cu FCSB: „E clar că nu poate sta fără”
0
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
11
Știri din fotbal internațional
Igor Tudor, fără reacție după 4 eșecuri din tot atâtea meciuri pe banca lui Tottenham: „Nu e treaba mea să explic”
0
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
1
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Cum arată noua pista de 3,5 km de la baza Kogălniceanu unde americanii vor ...
Libertatea
Propaganda rinista s-a pus in miscare, ca de obicei.. bine, nici nu il costa mare lucru pe negoita sa le dea de-o ciorba saraciilor gen neabroaska, sadiku & co... e mai ieftin asa, decat sa faca transferuri..
Si ce,n-am voie sa-mi fac si eu scenarii sf cum au majoritatea de pe aici? A postat Muresan pe facebook ca a fost blat si ii de`ajuns,nici nu trebuie sa mai vad meciul.
Pt @xplsx..
Mai baiatule, *** esti tu! Pun pariu ca nici nu ai vazut meciul de ieri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noi nu suntem ajutati de arbitrii, ci cefereul. Ambele lovituri de la 11m primite ieri au fost corecte, Tanase a fost faultat clar de fundasii neglijenti si primitivi de la Sepsi. Nu se compara cu cadourile primite etapa de de etapa de *** de la cefere
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noua smecherie folosita de scribii de serviciu care incearca sa mai spele fata echipei lui pazcany. Nu poti pune in aceeasi balanta *** cu Steaua. Echipa din 1907 a primit in patru meciuri penaltyuri gratuite la scorul de 0-0 si a castigat astfel 8 puncte. Steaua a primit ultimele 4 penaltyuri cu Mediasul, la scorul de 4-0, cu Dinamo la un falut clar a lui Romera si cu Sepsi, la interventii bezmetice ale fundasilor adversi. Deci nu se poate vorbi de influentarea rezultatelor ca in cazul ***. De altfel, Gazeta Sporturilor din 28 sept a prezentat obiectiv situatia, cu date si cifre si a aratat ca echipa lui pazcany ar fi pe locul trei, dupa Steaua si Craiova, fara ajutorul pretios al arbitrilor. Asa ca nu mai incercati sa derutati, dezinformati si sa spalati imaginea patata a chefere1907:
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aceiasi *** rosii albastri care vad ce vor si cum vor ei.Daca si gsp-ul a ajuns sa le imparta penalty-urile si ei inca o tin una si buna...ii clar.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand a atacat CFR-ul arbitrajele?:)Ca a fost provocata de infantili sefi fcsb-isti,mimi si jiji,aia-i altceva.
pai exact cum am spus eu,asta conteaza,daca a influentat sau nu rezultatul si daca au fost penaltyuri sau nu. in cazul stelei,toate au fost penaltyuri si nu a influentat cu nimica rezultatul final,mai ales ca din 6,doua au fost ratate si alte 2 primite intr-un meci cu sepsi ,terminat cu 4-0 pentru Steaua si in care sepsi nu a trecut mijlocul terenului. dar la *** cluj toate 6 au fost decisive si nu au fost penaltyuri. de aia si vezi extrem de putini commenturi ale antistelistilor la acest articol care sa spuna ceva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta-i culmea !Pai daca ai penalty cum sa nu ti-l dea.Poti sa prmesti si 1000 .Problema e la inventatori .Coltescu da penalty contra Botosaniului,vazut doar de el.Barsan sau Sfesnic nu dau penalty-uri clare pentru Botosani .Marele Comanescu nu vede cum ala de la Gaz Metan preia mingea ca la handbal si inscrie.La Craiova ,tot cu Botosani dau gol din off side si sunt iertati de eliminare in min.60.Cu Steaua Alibec ii rupe piciorul lui Burca si nu primeste nici macar galben.Aici e marea problema a arbitraului romanesc.Am dat exemple doar din meciurile Botosaniului ,meciuri castigate la limita ,pierdute la limita sau la egalitate .Sunt vreo 7 meciuri in acest tur care greselile de arbitraj au dezavantajat clar Botosani.Se vede si din luna ca Botosani e in colimatorul arbitrilor,unii dintre ei ciupesc smechereste altii fac efectiv circ pe teren.La unii se vede clar o problema psihica,la altii stilul mafiot
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.