Alte știri din fotbal
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV! Care e explicația
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Șansă bună pentru „tricolori”! Hagi trimite peste poartă
95
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nu stiu daca este vina lui Kopic,dar stiu cu siguranta ca este vina conducerii pentru un mercato dezastruos,dupa ce au plecat 5 titulari din sezonul trecut.
Nicolescule inca odata ai dovedit cat esti de slab !!! Tu esti aici vanzator si blatuitor !! Nu ai treaba cu Dinamo !!
Pe *** gigist de ce nu il moderati gsp.ro!??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orice jucator este transferabil pentru o suma corecta
Cam .
Lovitură după lovitură, la cat mai multe pt s c â r b e!
Deja e o frana in jocul echipei , previzibil , greoi si da numai pase de 5 metri inapoi sau lateral .
Deci e vina lui kopic!?
Karamoko nu este varf,este aripa stanga. Musi poate juca varf. Cristi Mihai este cel mai bun transfer momentan,cipriotul este foarte bun de asemenea. Selmani a fost mutat de pe pozitia lui preferata cand a decis sa plece,pentru a-l inregimenta pe Perica. Sunt o mie de permutari la Dinamo si vreo 5-6 jucatori joaca pe posturi diferite,unde nu dau randament.
La Dinamo sunt salarii peste medie,nu inteleg cum de nu pot aduce inca 3-4 jucatori de calitate,cu experienta (sau nu). Nu am inteles de ce au renuntat la Abdallah asa usor,cand Perica e inca indisponibil si fara diagnostic medical. Acum,serios vorbesc,as vrea sa-i vad pe Karamoko pe stanga,Musi varf si Caragea pe dreapta. Sa jucam mai pragmatic,cateodata sa cedam posesia,dar sa ii avem pe cei 3 gata de atac pe contra. Oricum apararea e varza,macar iei 2 boabe,dar poate dai 3. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.