Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
2
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei sale a strâns mii de aprecieri după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
repetitia e mama ...prostiei !
sa dea am omis acel sa inaintea lui dea sau ca sa inteleaga dom'profesor de romana rescriu ultima parte cu modificarea aferenta:iote ba s a gasit libelulis sa dea teze la limba si literatura romana in sectiunea de comentarii punct asta ca sa nu pun "."
iosif, tot pe gsp iti irosesti viata mizerabila? creand clone si comentand idiotenii?
domnu' academician da pe gigistii tai cind ii corectezi?iote ba s a gasit libelulis dea teze la limba si literatura romana in sectiunea de comentarii punct asta ca sa nu pun "."
cu un nou antrenor se va vedea totusi o ambitie in plus si poate si o daruire, Dinamo cand si-a schimbat antrenoru cu slovan liberec dupa meciu tur , ati vazut in retur cum a jucat ?? sper sa intoarca, dao in mama masii ca nu e greu sa dai un gol sa fie 1-0 pt tine si dupa sa fortezi prelungirile, ar fi extraordinar daca ar transa calificarea pana in min 90, gen 2-0 ; 3-0 dar nu vad cfr ca o masina de goluri sa faca spectacol, la orice antrenor care ar veni !!! E greu sa la Malmo ca acolo parca nici Real Madrid n-a casitgat, au facut egal 1-1 mi-se pare, se apara aia ca la Rovine !!!
Trec de Malmo sau le taie finantarea si vrea banii inapoi.
Prostovanee, mai ai membrane ?? ca la cat te-ai aplecat la palat dupa bacnotele aruncate de stapanatu n-as prea crede !!!
Calificare unde? Poate in E.L. , noul antrenor de-abia o sa apuce sa le stranga mana inainte de retur
Tu esti chiar dus rau de tot
O liniste, doua linisti...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.