Alte știri din fotbal
Rapid - Dinamo, derby incandescent pe Giulești » Echipele pregătite de Daniel Pancu și Nuno Campos
4
Csikszereda - Sepsi, primul derby secuiesc din Superliga » Echipele de start
1
Gabriel Torje a dat pronosticul înainte de Rapid - Dinamo: „Eu pe asta merg” + Cine o să marcheze
0
S-a majorat diferența de scor în CS Afumați - Chindia Târgoviște, ultimul meci al zilei în Liga 2 » Toate rezultatele de azi + clasamentul
0
Știri din fotbal internațional
Denis Drăguș a luat decizia, după discuția cu antrenorul: „E foarte mulțumit de condiții și oraș”
0
Transfer urgent la Newcastle! » Adversarul României din Nations League, cel mai scump fundaș al clubului?
0
Luis Enrique, prima reacție după transferul lui Ferran Torres: „Este de clasă mondială”
0
Jucătorul înțeles cu Inter a fost prezentat oficial în Premier League
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
2
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Nicuşor Dan a absentat din nou de la Ziua Marinei de la Constanța. Bolojan, ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Toate șansele ca Fcsb sa termine sub locul 3. Adica sub Rapid și Botoșani.
Probabil îl va aduce pe Camora la Fcsb , ei doi erau buni prieteni.
A taiat Gigi o oaie in semn de apreciere ot aducerea unui antrenor cu acte.
Daca a venit Edi se mai echilibreaza campionatul. Poate mai creste cota de interes. Dar si daca FCSB termina pe 3 sau mai jos... O sa sara ca ars Becali, doar cu el la butoane termina macar pe 2, cu o exceptie cand a iesit pe 5.
Din păcate ptr Gigi...FC Fcsb nu joaca numai cu sateliții...Botoșani și noi (CSU)
Foarte bine c-a venit la Steaua lui becali, numai ca maimuța sa nu sara pe marginea terenului cum obișnuia cu chefereaua, altfel mult succes si mult noroc ! Pentru jiji, parafrazând din Desculț-ul lui Zaharia Stancu, doar atât: să nu uiți, jiji, să nu uiți, ce ai promis !
Tunde-l pe Florinel, e o masura de disciplina.
*** ramane? La ultima incercare de aducere a lui *** , acesta a pus conditia ca *** sa nu mai fie directoras/Manager, la FC5Bea, conditie pe care fratele lui puscarias nu a acceptat-o?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne ajuta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.