Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Premiu ciudat oferit lui Fabian Ruiz și Gavi » 150 kg de „ciocolată roșie” pentru campionii mondiali!
0
Petiție pentru rejucarea finalei cu Spania! » Invocă „greșeli de arbitraj” împotriva reprezentativei Albiceleste
0
Baba Alhassan semnează cu o nou-promovată, după despărțirea de FCSB
0
Luis Suarez i-a stricat debutul lui Robert Lewandowski în MLS » Autogol incredibil!
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Soluția de doar 100 de lei care îi poate salva pe șoferi de aproape orice ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
Benzina și motorina s-au scumpit joi, 23 iulie. Cât costă litrul de ...
Libertatea
Probabil imi scapa cineva dar Julio Cesar (Dinamo) si Alvaro Perreira, Beto, Lacina Traore (CFR) sunt cu siguranta in top 5
pe langa calitate era si un jucator cu o personalitate care ajuta cu siguranta echipa , Iedi habar nu are pe ce lume traieste ( seamana cu tasu)
Mda...slab de tot. Nici macar unul trecut pe la o echipa tare. Mai mult si au facut numele aici apoi au plecat. Sau Teixera...Mda... Suntem foarte neatragatori.
Este un jucator cu o carte de vizita impresionanta si o personalitate foarte mare. Pai saracul Essien ramanea mut de uimire cand vedea nivelul antrenorilor din Romania si intensitatea antrenamentelor. Auzi si tu , nu ai nevoie de un jucator ca asta ! Ba esti nebun ?
1. Teixeira 2.Kapetanos 3. Piovacari
Vinícius 33 de ani,Hoban 35,Culio 34 ,Deac 32,Luchin 32,Mureșan 32...are dreptate Iconescu jr,lui nu-i trebuie jucatori batrani,el se bazeaza pe tinereii din lot.
la azilul FCSB cu el :)))))))))))))))))))))))))
Da, un duel acerb. Kashketa jr. stie ce e bun pentru el si echipa.
El e miezul caşchetuța.familie de tradatori fara dumnezeu.niste fațarnici si imbârligatori el si tacso
Latura de marketing nu acoperea nici un sfert de cat se platea pentru el, ca nu cred ca venea ala pe salariu de 1-2 sute de mii pe an. Apoi, omul are 36 de ani, a jucat prin lumea araba sau ceva de genul ultima parte a carierei, nu cred ca ne puteam astepta la acel Essien pe care il stiam la Chelsea. Plus ca era un mijlocas defensiv, adica un post pe care nu aduci jucatori care sa faca diferenta. Ar fi fost o lovitura de imagine si atat, eu sunt de acord cu decizia lui Iordanescu. Apoi, au mai fost cateva nume mai rasarite prin Liga I, absolut niciunul n-a insemnat nimic mai mult decat imagine, ca performante nu prea a iesit niciunul in evidenta. De la conationalii Mutu si Marica care s-au intors, evident, nu in cel mai bun moment al carierei, la jucatori ca Gebhart sau Le Tallec. Din care Le Tallec, parerea mea, a aratat a fotbalist pe langa nivelul mediu al Ligii I, dar s-a vazut ca nu poti face minuni cu un singur jucator.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.