Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
2
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
*ai fi vazut
Din contra! Viorel Tudorache are contre vechi cu Sandu! Daca ai vazut ultimele conferinte de presa de la FRF te-ai fi convins de asta! Cu regret iti spun, esti intr-o mare confuzie :)
Viorel Tudorache e papusa FRF-ului si a LPF-ului, l-am observat acu cateva zile cand le lua apararea FRF-ului si LPF-ului, spunand in direct ca nu gaseste indreptatita campania noastra. Sa-i dea cineva din GSP cu o gheata in freza sa nu-i mai linguseasca si sa nu le mai ia apararea. Geambasule! nu te lasa intimidat de Mircea Sandu, de cand iti trimite el tie ordine si directive de parca ai fi angajatul lui? Ramai vertical si exprimate in continuare in aceeasi maniera: revoltant, direct, onest, provocator si binenteles, sustinator al liberei exprimari necalomnioase, nexenofobe, neinstigatorii. HAI VASLUI! HAI ROMANIA!
deci Nasu a lasat sa se inteleaga practic ca exista un "succesor" agreat de el probabil, iar alegerile mult asteptate la federatie nu vor avea loc sa nu au nici o relevanta oricum... Hmm...draguta ideea domnului Sandu. Se pare ca oameni ca Lupescu , Ilie Dumitrescu, Raducioiu, Gica Popescu sau Gica Craioveanu, oameni care au insemnat ceva pentru fotbalul romanesc si care au conexiuni cu fotbalul modern n-au nici o sansa in viziunea domnului presedinte al FRF. Ne este bagat pe gat acest domn Mihalache care nici nu stim daca a dat vreodata cu piciorul in mingie. Reconstructia unei natiuni fotbalistice incepe de la copii si juniori,nu de la o arena construita pe fuga. Pacat ca am ajun
Spune-i lui Geambasu sa ii zica lui Mircea Sandu ca vrem demisia lui de anul trecut. Nu de azi si nu de maine. Vrem sa se intoarca in timp si sa isi dea demisia ca ne-a plictisit.
Pai normal ca nu o sa fie presedinte.... ca Sandu nu pleaca nicaieri
nu, Nasul a pus la punct gazeta care a scornit o noua minciuna!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.