Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Campionatul trecut Voluntari a avut trei arbitraje pro din 4 nu unul cum îți amintești !!!
Te referi cumva la faza in care Aka a vrut în meci să-l dezbrace pe Man și Bârsan desigur că nu a văzut ??? Sau la meciul distrus de arbitrul VAR pe nume Cojocaru care campionatul trecut tot cu Voluntari nu a dat două penaltyuri clare la Tănase și Mamut cu doua cartonașe roșii la Armaș...?
Si de ce nu intervine la al doilea cel de rosu, stiind ca primul e acordat eronat , si eliminarea infkuenteaza jocul trebuia sa il anunte pe arbitru ca a gresit la primul cartonas, si il avertiza verbal aici, e o porcarie daca ai arbitrii care stau degeaba desu vad greselile, galben gresit si eliminare din prima repriza sa zicem e mai rau decat un penalty acordat gresit, mai rau sa joci o repriza cu om in minus eronat, sa facem ceva pe aia care au facut reguli la var
Când se dă galben pentru un henț clar făcut de steluța nu mai vede nimeni și arbitrii au greșit, dacă nici asta n-a fost henț atunci trebuie scos din regulamentul de fotbal, a lovit mingea cu brațul de unde a ricoșat în umăr, iar voi numai ultima parte o apreciați restul nu le mai vedeți, așa nu o să încurajăm ca arbitrajele să fie corecte!!!
Lasă băutura ieftină nea vasi ca dăunează vederii , arbitrul a fost derutat pt ca băiatul ăla întinde brațul dar mingea “ atenta “ îl lovește in umăr !
La cât ați câștigat in trecut cu arbitrajul … e foarte bine .
Deci minus doua puncte pentru FCSB si probleme in meciul de la Craiova. In loc sa incurajam macar prin arbitraj corect echipele care ne reprezinta asa cum pot ele in Europa adica CFR si FCSB facand efortul de a juca din trei in trei zile le dam la cap si topaim fericiti ca si-au luat-o.
Suferi!? :-))) E bine, ne unge la inima! :-))) Așa, ca sa nu mori chiar atât de prost cum ești, nu din cauza asta ati făcut egal, ci pt ca aproape 90 de minute v-ati bătut joc de ocazii … care s-au răzbunat! :-))) Și mai e și karma! Câte meciuri nu ati câștigat sezonul trecut tot asa, in minutele de prelungire!? Pai fără alea nici “campioni morali” nu erați. Mai mult! Ai uitat cum ati intrat in grupele CfL!? Tot cu un 11m aiurea in prelungiri. A fost bun Radunovici atunci, nu!? Ei bine, a venit aseară nota de plată! :-))) Am mai spus, repet: aceasta calificare este un cadou otrăvit, s-a bucurat ne-a jjijji la 4 milioane de ziceai ca cine știe ce avere câstigase, dar va pierde cel puțin dublu! :-)))
Interesant că în penultima etapă a campionatului trecut tot într-un meci FCSB-Voluntari,aceștia au egalat tot printr-o eroare de arbitraj.Un ofside nesemnalizat.Și meciul cu CFR nu a mai contat.
Se întoarce penalty -ul ăla gratuit cu viking, puțin câte puțin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.