Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Declan Rice dă din casă despre colegii care au ratat penalty-uri în finala Ligii Campionilor: „Asta este sigur”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Pina sa ajungem la comentariul meciului dintre.....ultimile campioane a trebuit sa neglijam multimea de articole despre fcsb&dinamo. Trist ! Meci foarte frumos, pe care gsp il trece la ...."si altele". Asa va trecem si noi ,cei satui de fcsb&dinamo. Ati devenit ...jenanti ! dati doar un interviu cu Edi, si continuati sa il neglijati pe Hagi
jucatorii tai sa joace acolo langa dunare si atat , GATA CU EXPERIMENTELE PE NATIONALA SUNT JUCATORI CARE SAU REMARCAT CU EXPERIENTA CARE NU TREBUIE SA LIPSEASCA DIN LOT ! PRECUM BUDESCU ALIBEC SI MULTI ALTI , IN TRECUT ERA SARMANTEAN CARE NU INTELEG DC NU ERA CONVOCAT AR TREBUI CA TOTI FANI ROMANIEI LA RPIMUL MECI AL NATIONALEI DACA NU SE FACE SELECTIA CUM TREB SA ARUNCE IN TEREN CU ORICE SA FIM DESCALIFICATI CA SI ASA NEAM SATURAT SA NE FACETI DE RAS IN TOATA LUMEA
mie personal mi-au atras atentia rezultatele cu ciumpalacii aia de la Oleksandria...o echipa pe care Astra lui Sumudiac o desfiinta. in rest imi place doar Ionita si Belu din cand in cand.
adica ce *** nu-l vrea Real Madrid pe ioniță înca , adică freacă duda un meci întreg ,marchează un gol (frumos nimic de zis) și hop la naționala.Televiziunile promoveaza in funcție de rating si de valoare ,daca ioniță avea valoare pleca de mult de la Astra ,în condițiile in care a plecat trei sferturi din echipa.Iordanescu înca nu a realizat nimic în fotbal să-și permita sa vorbească ca proasta în târg și sumudica vorbea dar el era campion.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe cuvântul meu că Edi Iordănescu merita să fie antrenorul echipei naţionale, având în vedere rezultatele pe care le-a avut.
Astra nu este bagata in seama de pseudo-televiziunile de sport. Dar ar cam trebui sa se teama toti de ei. Au un joc bun,pe alocuri chiar spectaculos,chiar daca vedetele au plecat de la echipa.
sigur e trucaj ce a facut IONITA,poate confirma propietarul JALOANELOR.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.