Alte știri din fotbal
Echipele de start în Universitatea Craiova - UTA, prima etapă de Superliga!
6
Invazia portughezilor: dublul campion cu FC Porto, așteptat să semneze în Superliga
0
Decizii cel puțin curioase la prima înfățișare a lui CFR Cluj în acest sezon
0
Valeriu Iftime îl bagă în ședință pe Marius Croitoru, după derapajele triviale: „De 10 ori mai rău decât Tuchel!”
2
Știri din fotbal internațional
Sergio Aguero i-a răspuns tăios lui Laporte înaintea finalei Campionatului Mondial: „Nu te da interesant, pentru că atunci când ne vedem, te strângi!”
0
Formidabil ce fază a reușit Nicolae Stanciu în China! Căpitanul României, în mare formă
0
Tuchel a venit cu replica după ce a fost criticat de Donald Trump: „Îl folosiți ca martor?”
0
Donald Trump amenință Canada înaintea finalei Cupei Mondiale: „Aerul murdar”
0
Lifestyle
Ion Țiriac a venit la marele eveniment cu un splendid Cadillac Eldorado decapotabil
3
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
10
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
31
Șeful militar al NATO avertizează că Alianța este gata să provoace daune ...
Libertatea
Poveștile unei stewardese române din anii ’80: zborurile peste Ocean sub ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Vine un „Super El Niño” istoric și temperaturile în Pacific vor crește cu ...
Libertatea
O fi ..*titrata* nu zic nu ( mai ales cu ajutorul..*sistemului* Ceausescu et co).,numai ca mai trece vremea si ...apar si alte *nume*.Gen CFR ,Urziceni,Otelul asa ca .. Pe bune acum Steaua a intrat pe mainile cui nu trebuia.Nici nu mai merge cu echipa *armatei*,nici nu mai cade nimeni in fund ( mai sunt exceptii) ai grija vine Steaua ! Apropo mai bine mergeti la mitingul pentru democratie decat la cel pentru Ghencea. E penibil !
"Valiza" trebuie sa fie prima pentru ca marcheaza indiferent de p[ozitia arbitrului!!! Care este si principalul marcator!!! In retur va fi altfel. Vedeta Stelei, Deaconu, e accidentat!!!
Orisicum , ofticosii sunt si mai multi !
steluta, acolo sus trebuie sa fie mereu
meserie? tu stii sa citesti? sau, mai bine zis sa calculezi Renan Garcia (2 goluri), Bastos, De Zerbi, Celestino şi Sougou (cîte 1 gol) sînt fotbaliştii de la CFR Cluj. e? ce zici, ca nu vad........?
Si tu esti unul dintre ei .
jenant, sa puneti un asemenea clasament ca lauda pt. steaua, cand, de fapt vedem ce „varza” e campionatul, 6 goluri? da, e fantastic!
O tara plina de oligo freni se bucura de un palmares trucat !!!! Ona nisti nu alta .
ops! ati facut si voi o ghidusie, ati inventat si voi o "aroganta" si ati scos-o si pe steaua pe primul loc la o "statistica"...............poi, cum, trebuia sa ramana steOAIA in afara podiumului? cred ca voi, ziaristii, nu prea ati avut sarbatori fericite, pana n-ati gasit o "usita" pentru steOAIA voastra...................acum, va pot spune : Sarbatori fericite !!!!!!!!!
bai meseriasule, ia numara tu cate goluri a marcat CFR? ia vezi cine sunt marcatorii si cate goluri au marcat impreuna? iti ies 6 la numaratoare? cumva doar 5? si astia de la GSP sunt mari statisticieni. pai de-aia e steaua trecuta pe primul loc...desi involuntar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.