Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Max Verstappen eliminat din Q2, Antonelli cel mai rapid la Marele Premiu al ...
Libertatea
vad ca au inceput dinamovistii sa comenteze,e adevarat e antrenor de mana a doua clar ,dar eu zic ca e un pic mai bun decat ce a avut Dinamo in ultimii ani
Imparatul e gol! Acest ipochimen care poarta niste haine pe care atarna niste fireturi, trese, fieratanii e de o fatarnicie ,de o grandomanie uluitoare (,, eu suny seful! ; eu le dau voie sa joace pe Ghencea,,). Haina militara pe care romanii o privesc cu evlavie este manjita cu noroi , este mototolita de un individ de o labilitate emotionala extrema! Efectiv ,nu intelege ca s-a terminat cu comunismul ! Democratia asta ,fie ea si știrba , il va matura ,curand! Cum poate un club care tine de Armata ori de Militie , intr.o tara care este in UE, in NATO , sa joace fair cu alte echipe cu aport privat??? In sfarsit ne-am prins, desi banuiam, de ce acest Talpan a fost sprijinit initial ptr a fabrica tot balamucul .... Doar pentru arginti...si multi... Eiiii, iata ca șandramaua a crapat!!!
Foarte tare aia ca cipriotul “cunoaste foarte bine campionatul din Romania”, dupa 18 meciuri jucate. Cate dintre echipele contra carora a jucat acum 10 ani mai sunt in prima liga? Cate mai exista??
Scuze dar fecefecesebe nu are suporteri… doar Gigi are suporteri ca doar el trebuie suportat
Dacă exista olx.gr e clar unde l-au găsit
Așteptăm poze fierbinți cu soția/iubita…Andrea Mocanu știe de ce… o fi vreo ruda cu Despoina?
Încercați din răsputeri să normalizați faptele acestui personaj cu ani executați de închisoare. Nu prea merge. Noi, suporterii, ne raportăm la occident, nu la Cipru. Cine e Cipru pe harta fotbalului european?! Nimeni! Noi nu ne raportăm la Cipru, doar voi, ziariștii de la gsp. Ăsta vă e nivelul. Needucați sunteți!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.