Alte știri din fotbal
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Gol în minutul 13
0
Unirea Slobozia - Farul 2-1 » La debutul lui Claudiu Niculescu, Papeau a adus victoria la ultima fază!
1
Dezvăluiri TARI din Giulești: Gâlcă nu e mulțumit de transferurile lui Moruțan și Paraschiv » Când poate debuta Talisson
0
Omul care a răsturnat procesul palmaresului Științei pune o întrebare-cheie, după comunicatul liderului: „Întrebați-i asta pe soții Maxim”
0
Știri din fotbal internațional
Continuă războiul: ultimatum dat de Kylian Mbappe » Avocații francezului vor să o reclame pe PSG la UEFA!
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Deschidere de scor pe Old Trafford!
0
Raphinha a dat din vestiarul Barcelonei: „Astea sunt obsesiile lui Lamine Yamal”
0
Lovitură pentru Real Madrid: se retrage! » Ce veste a primit astăzi Florentino Perez + Comunicatul clubului
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
Lipă deși are cunoștințe numai la vâsle, văd că încearcă să performeze și la gazon! Ii reamintim ilustrei că gazonul din fata casei nu e la fel cu cel din terenul de fotbal sau rugby! Chestie de nuanță! Cică este plătită și o firmă în acest sens! Sa nu facă nimic, probabil....
De parcă Dinamo este vinovată de faptul că semnalează o realitate, un gazon execrabil!!... Lipă ne spunea mai bine ce a făcut firma care întreține gazonul, ca să nu arate așa!.... Și eu, fără cunoștințe în domeniu, îl întrețineam mai bine! Doar dacă-l uzi seara și dimineața și tot arata mai bine că acum! Sa ne spună lipă cat costa firma pe lună, că nu suntem chiar așa de proști cum ne cred ei pe noi toți!Zău așa!!
Bună ziua! Statul român nu are un minister al sportului ci doar o agentie ! Ce e aceea o agenție? Vinde bilete pt tramvai? CE Guvernanți și parlamentari prosti avem. ! Cum mă nerușinaților sportul e trecut la o agenție? Acum pentru d-na Lipa pe care o respect pt tot ce a făcut că sportivă și nu numai. Răspunsul nua fost ok! Să meargă în altă parte dacă nu le place gazonul! Răspunsul corect era altul;sunt probleme cu gazonul și vom lua masuri pt remedierile necesare . Aveți dreptate.
Bună ziua! Statul român nu are un minister al sportului ci doar o agentie ! Ce e aceea o agenție? Vinde bilete pt tramvai? CE Guvernanți și parlamentari prosti avem. ! Cum mă nerușinaților sportul e trecut la o agenție? Acum pentru d-na Lipa pe care o respect pt tot ce a făcut că sportivă și nu numai. Răspunsul nua fost ok! Să meargă în altă parte dacă nu le place gazonul! Răspunsul corect era altul;sunt probleme cu gazonul și vom lua masuri pt remedierile necesare . Aveți dreptate.
Doamna Lipa, Dinamo vrea sa joace pe National Arena, stadion facut din bani publici care detine un gazon foarte bun, de ce nu ati lasat sa se desfasoare meciul acolo? ca strica Dinamo gazonul? da ce, Dinamo intra cu tancurile pe teren?
Cum se face ca marile echipe 10sb si dinamo umbla ca laietii prin tara cautand un teren pe care sa joace? D-na Lipa, imediat sa dat ordin pentru executia ( pe banii nostri bineinteles) a doua stadioane pentru amaratii astia.
Mentalitate românească)))) preturi mari, condiții proaste și proști grămadă)) cam ceva asemănător cu litoralul romanesc)))))))
Doamna Lipă a cam uitat de unde a plecat. Ca toți politicienii de-altfel. E ca și cum ai spune familiilor morților din spitale că trebuia să-și ducă rudele la privat.
Nu vad problema; Dinamo poate face oricand cerere sa joace pe Ghencea sau pe Giulesti. Cata vreme plateste conditiile lui Talpan sau ale lui Sucu, va avea oricand acces liber pe aceste stadioane (la fel cum a procedat si Gigi). Totul e sa vrei si sa crezi ca se poate, conform legilor!
Dna.Chestor,chiar uitati de unde a-ti mancat ,,cozonac" timp de aproape 40 de ani..!? In calitatea pe care o aveti,ar trebui sa sprijiniti si impulsionati,demersurile pentru construirea noii baze Dinamo,in caz contrar macar gestionati,ca amaratele astea de baze existente sa functioneze la parametri ,,est europeni" si nu ,,saharieni"..!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.