Alte știri din fotbal
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Bogdan Stelea nu-l menajează, după gafa din Slovacia: „Aioani, cum să spun...”
3
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
10
Știri din fotbal internațional
„O rușine pentru fotbal, arogant și obraznic!” » Bosniacii îl DISTRUG pe Donnarumma pentru gestul care nu s-a văzut la TV
0
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
3
Selecționerul Gennaro Gattuso, în lacrimi: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
1
Grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale, calificate în această dimineață
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Tu vorbesti ma? Dupa logica ta de gradinita sper sa ai maxim 12 ani daca nu e grav la cat de prost esti. Mai esti si extrem de ipocrit pe deasupra. Ca tot vb de vieti patetice, zi-mi si mie ce ai realizat in viata? *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu, educatule. nu intelegi intrebarea...de ce se folosete cuvantul "black" in cazul asta???ce semnifica cuvantul "black"????educatule
Persoana de culoare neagra poate fi foarte usor identificata drept " cel care nu este alb".Iata un minunat nume de amerindian.
Sunteti cazuti toti in cazanul ipocriziei si al lipsei de educatie.. Nu le spuneti acelor oameni: Negri/Negru ...pentru a-i diferentia de altii ci pentru ca ... VA PLACE. Va place s-o faceti chiar impotriva rugamintilor si vointei lor, asta va excita pentru ca abia asteptati conflictul si sa spargeti fata cuiva. Asta este adevarul.
csaba astalos ar fi bine sa traga aer in piept adinc ca e pe liste. de exemplu fostul sef al CNSAS a fost documentat ca agent al serviciilor maghiare cu sarcini clare in furnizarea de documente din arhiva securitatii. se numeste ladislau csendes si este membru udmr.
Vorbesti ca sa n-adormi, esti incredibil de pro st. Nu are nici o legatura cu contextul scandalului cu arbitrul, caci arbitrul nu s-a adresat vreunui negru cu "***", a fost vorba de discutia interna si privata a brigazii de arbitrii, nimeni nu s-a adresat respectivului cu "***", ca sa aiba vreo valoare comparatia ta. Hai sa-ti fac eu comparatie, dobi tocule: 2 negrii discuta intre ei: "uite, esti la coada dupa albu ala" iar cel in cauza, albu, intamplator ii aude, are motiv sa se simta discriminat, jignit rasial?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai Csaba, discriminare este ceea ce faci tu. Un motiv in plus care demonstreaza ca UDMR are oameni incompetenti. Te rog sa inveti limba romana !!!!!!!
Singura gluma proasta e cibi astaloş
exact
Afro-amerucan Dan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.