Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
2
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
24
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV meciul dintre Dinamo Zagreb și FCSB
0
Antun Palic a analizat Dinamo Zagreb - FCSB: „Eu așa-mi doresc, sincer”. Ponturi de la Zagreb + Precauție în privința „câinilor”
0
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Amaratul asta s-a mai auto-umilit in felul asta pe un articol, se pare ca ii place :)) Sa citam de acolo :)) Sarmane postac, tu stii ce-i aia istorie contrafactuala? :)) Nu stii, dar te ajuta google. Pai ma prostache, pe sistemul "daca nu puneau americanii mana pe von Braun nu mai ajungeau pe Luna, uite cum ti-am demonstrat ca sunt nazisti pe fata intunecata a Lunii" poti sa pretinzi ca ai fi demonstrat orice :)) DAR, DE FAPT, DEMONSTREZI DOAR CAT ESTI DE PROST :))
bah esti prost sau esti foarte prost? raspunde la intrebare:daca Steaua era aproape de faliment cum a fost rapid in 2015,o mai vrea mapn? simplu? te umilesti doar singur bah.raspunde!!!!!!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAH NU SE POATE ASA CEVA :)) Postacii gigisti ii dau inainte cu cele doua template-uri stupide 1. "noi suntem cu echipa nu cu ciobanul" si 2. "becali nu a furat echipa, fara el dadea faliment samd". EVIDENT, TOATA LUMEA INTELEGE INSA CA FCSB=BECALI, daca maine se calugareste becali la Athos dispare fcsb ca un vis urat. Nu ai cum sa fii zecesebist fara sa fii gigist, pentru ca gigi = zecesebe :)) La fel, toata lumea intelege ca in 1998 PAUNESCU nu a cumparat echipa Steaua de la MapN, nici nu i-a donat-o MApN samd, DECI LOGIC CA BECALI NU PUTEA LUA ECHIPA STEAUA DE LA PAUNESCU DACA ALA N-O AVEA :))
Ba, tu esti prost, dar prost rau de tot! Pe langa faptul ca batii campii cu subiectul Dinamo - ca esti profet de scara blocului - inclusiv ca da faliment (voi gigistii spuneti de prin 2020 ca falimenteaza Dinamo an de an), esti pe langa si cu ce debitezi despre Steaua. Steaua este in Liga a 2-a si nu exista in Liga 1 echipa cu numele Steaua, ba prostule. Daca atata lucru nu poti sa pricepi, nu te mai chinui sa discuti despre lucruri mai complexe care depasesc cu mult capacitatile tale intelectuale.
Sarmane postac, tu stii ce-i aia istorie contrafactuala? :)) Nu stii, dar te ajuta google. Pai ma prostache, pe sistemul "daca nu puneau americanii mana pe von Braun nu mai ajungeau pe Luna, uite cum ti-am demonstrat ca sunt nazisti pe fata intunecata a Lunii" poti sa pretinzi ca ai fi demonstrat orice :)) DAR, DE FAPT, DEMONSTREZI DOAR CAT ESTI DE PROST :))
esti prost sau te faci? ***rapidul a fost lasat sa se desfiinteze in 2016(si de atunci nici nu mai exista) si nimeni nu a contribuit cu un leu sa va scape de desfiintare. Steaua a facut zeci de milioane de euro si brusc mapn a spus ca vrea Steaua. repet,tu esti prost sau te faci? de dinam99op nici nu mai spun ca imediat urmeaza si falimentul ei. ***raspunde la o simpla intrebare,daca Steaua era in locul rapidului sau a lui dinam99op,o mai vrea mapn? iti spun eu bah pro99stule. nu. ce naiba minti acolo si spui informatii false? ca la intrebarea asta simpla nu raspunzi pentru ca esti lipsit de coloana vertebrala. repet:daca Steaua din liga 1 era aproape de faliment cum a fost rapid in 2015 si dinam90op in 2023,mai vrea mapn echipa Steaua? raspunde ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu cine esti!?? Auzi, inchide el sonorul...10 milioane de oameni i-l dau la maxim.
Tu cine esti!?? Auzi, inchide el sonorul...10 milioane de oameni i-l dau la maxim.
Eu zic ca doar prostii stiu, ca exista si mai prosti "capcana" decat ei, pe acest forum, recte Tibi Carnat si Mosh Ciumete !! :))))
Tu esti nimeni pe net, iar aici nu e vorba de credinta ci de punerea in circulatie a unor informatii false prin intermediul mijloacelor de informare in masa. Pe scurt despre dezinformare, pentru ca asta face Gradinescu. De-asta postul TV la care lucreaza poate fi dat in judecata de clubul Steaua si poate ajunge sa plateasca daune imense. CIrcumstanta agravanta este faptul ca Gradinescu e in presa sportiva de zeci de ani, stie foarte bine ca Paunescu NU A CUMPARAT STEAUA, NICI MAPN NU I-A CEDAT STEAUA LUI PAUNESCU. Deci evident ca becali n-avea cum sa ia in vreun fel Steaua de la Paunescu PENTRU CA NICI ALA N-O AVEA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.