Alte știri din fotbal
„Începe haosul la club!” » Jucătorii de la CFR Cluj s-au săturat și au luat o decizie radicală
0
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
0
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
0
Dorin Goian și-a găsit urmașul: „Va face cuplu cu Drăgușin”
0
Știri din fotbal internațional
Liber de contract, Dorin Rotariu anunță: „Pentru ei vreau să joc”
0
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Cursă în doi pentru postul de selecționer al Italiei » Cine a devenit noul favorit al Federației și ce avantaje are!
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
E OK, cu cat rămâne mai mult în Berceni cu atât suntem mai fericiți! Ce poți să îți dorești mai mult de la Chiri!? Are salariu enorm, e fie accidentat, fie gafează! La banii ăia aducea ne a jjijji cel puțin 2 fundași de calitate. :-)))
Halul asta, ca a gresit 2 pase? Cu ajutorul lui am iesit campioni. Nici tu nu crezi ce spui. Daca era cum zici tu, trebuia sa gafeze sa pierdem acele 3 meciuri.
Dacă ar durea prostia, ai urla continuu..
hopa...aceeasi presa care il umfla si il vedeau la euro cu 10 meciuri si in alea cu multe greseli...acum a deschis ochii :))
TEAPA!!!ca si cu Nimiculescu,Campagno,Stefanescu,Popa
nu il cereau unii la nationala la euro? marele specialist memica pucarasiasul si iubita lui udrea parca ziceau ceva
E bine ca sunteți mulțumiți, noi exultăm de bucurie încă din clipa în care a semnat cu FC Fcsb fiind absolut siguri ca va fi … excepțional! :-)))) Sincer acum!? Deși nu aveam nici cel mai mic dubiu în legătură cu evoluția lui, nu speram să fie totuși chiar în halul ăsta. Bravo Chiri, mulțumim! :-))))))
epicfeil îi romgleza voastră de ***, kcoomă-n dînsa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si specialistul asta vorbeste de tzeapa luata de CFR, cu munteanu:)))) si el ia cate un titlu la 9 ani...
Pai stati, voi il voiati la nationala, la euro ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.