Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
A retrogradat o echipa care in primele 10 meciuri a luat 3 puncte ca a avut antrenor pe Mihalcea. Prostia se plateste.
Tu ești p r ala care are aceleași comentarii și pe YouTube la rezumatul meciului? Tot pe aia o ții și acolo și aici pe GSP. Tu ești un *** parvenit la oraș, care odată ajuns "imparat" ***. Locul tău e la ***, ca de acolo vii, dar ai noroc ca trăiești în epoca tehnologiei, unde oricine poate tasta orice și se poate pretinde orice vrea. Realitatea ramane: *** ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi amintesc de un meci in care Chindia conducea la pauza cu 2-0 pe fcsb iar in repriza a doua , pe greseli uriase, fcsb intoarce 3-2! Emil Sandoitul antrenor la Chindia! Ma bucur ca a picat echipa blatista a Targovistei! Sa pice si PSD Pitesti!!!
Chindia si-a facut datoria fata de cooperativa PSD a bagat in play-off CFR Cluj.
Bravo,Chindia ! Decat codas la oras mai bine in satul tau fruntas. Ati revenit unde va este locul.
In campionatul urmator retrogradeaza Petrolul.
Petrolul nu avea ce pierde, nici ce castiga! Ergo, ***! :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Curata prostie PSD-ista... Un *** care face gazonul inainte sa fie gata tribunele si care termina un stadion 3 ani mai tarziu, dublu la bani, dar fara peluze, cum era contractul initial... :)) Romania, te iubesc! Targoviste, iti meriti soarta! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In mod normal, Argesul trebuie sa spulbere si Dinamo si Galatiul... tare mi-e teama ca va fi invers... :)
Nu e asa, Petrolul chiar a jucat, a ratat 4-5 ocazii mari plus un gol anulat de VAR pt offside la limita plus faza discutabila de penalty.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.