Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Perfect adevarat ce spune Mihaela,dar aceste comentarii nu le ia nimeni in seama.Cainii latra CIRCUL trece. CORUPTIA DIN FOTBAL E PREA MARE SI NUMELE IMPLICATE DEASEMENEA ASA CA NU SE VA INTAMPLA NIMIC. PENESCU E UN PUI PE LANGA ALTII.
cristian, in ce parc l ai vazut tu? daca nu sunt indiscret?
Bau Lica chiar nu iti aduci aminte citi bani ai luat de la reghin in barajul de la Alba-Iulia? nu te mai da cinstit ca nu esti....sa iti fie rusine....
L-am vazut si eu de cateva ori prin parc pe Bogaciu. Se antrena de ziceai ca maine are meci Steaua-Dinamo. Cred ca ar fii bine pt fotbal sa revina,ca ducem lipsa grava de valori in arbitrajul nostru,si oricum nu cred o secunda ca el a luat bani,ci au luat altii in numele lui. Stiu si eu un caz de asta.SUCCES!
CRED CA MAI SANT ARBITRI PRO DINAMO SI STEAUA MAI ALES DE TUSE CARE PE CELELALTE ECHIPE APLICA REGULAMENTUL LA SANGE ,IAR CELOR 2 ECHIPE LE DA 10-15 %AJUTOR PE FATA... CEL MAI BUN ARBITRU LA ORA ACTUALA ESTE GEORGE IONESCU SI IL FELICIT PENTRU ACEST LUCRU ,ARBITREAZA IN STIL EUROPEAN ,FELICITARI DL IONESCU TOT ASA
in campionatul 2008/2009, cu ajutorul arbitrilor,o echipa a fost vanata si trimisa in B pentru ca patronul ei a descoperit si a luat atitudine fata de vanzarea meciului cu steaua !!! Lica, ce parere ai ?
Si eu sunt dinamovist,dar Pazskany este roman din Cluj de nationalitate magheara si probabil dubla cetatenie,dar este nascut aici.
Mi-as dorii ca Bogaciu sa revina. Este singurul care o poate face. Ar fii foarte interesant sa fie asa,sa vedem daca pe langa calitatile pe cere,incontestabil le are ca arbitru,poate face fata la presiunea meciurilor imortante. Oricum ,Bogaciu este bun,in primii 5 din tara,asta sigur,sigur!!!
CUM ISI PERMIT ACESTI INDIVIZI,INCLUSIV ACEL TANAR DE 28 DE ANI,SA VORBEASCA CAND ESTE ARHICUNOSCUT MODUL DE PROMOVARE(CONTRA COST),"CONTRIBUTIA" PE CARE TREBUIE SA O DEA FIECARE COMPONENT AL LIGII I,LA CCA.APOI LA FIECARE MECI LA RECEPTIILE HOTELURILOR FACTURILE SUNT ACHITATE DE GAZDE SAU OASPETI,DUPA CAZ.SA NU MSAI BORBIM DE SUPLIMENTUL CARE SE ACORDA(BOGACIU STIE DAR CRDE CA E LEGAL).IN FOTBAL SE INVART MULTI BANI NEGRI SI DE ACEEA CORUPTIA E IMENSA.DE CE NU MAI CONTINUA PROCESUL PE
Bravo Bogaciule. Mult succes si sa revii repede. Eu cred ca Hategan si Bogaciu sunt cei mai buni arbitrii ai Romaniei. Sau poate nu s-au nascut in locul potrivit. Mult succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.