Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Cum am spus si acum 2 saptamani Dinamo si Pandurii au cel mai bun 11 din liga 1 INCONTESTABIL ramane de vazut cine va avea cel mai puternic lot, pentru ca stim ca la FCSP lotul numara vreo 40 jucatori iar cei mai talentati sunt aia cu fluier!
Daca tu esti jurnalist gsp , eu sunt Tolontan , sau mai stii?..
Din "contest", rezultă că și tu ești dinamovist. Brava!
CONTEXT*
Daca-l chema Penteleu, era eligibil pentru ghici ce echipa?!:)))
Ce -mi place cand emblema cainilor ste covarsitoare ..MAI INTRATI CAINILOR USA ESTE DESCHISA.....
Nu mai ma refeream in contest atunci la Dinu ...Important este ca esti Dinamovist , restul se accepta...
ba a semnat cu pandurii in urma cu 20 de min. Iar Elhamed pleaca la Arabi, am vorbit eu cu el astazi si mi-a confirmat din pacate. Cat despre fundasu dreapta. Nu va mai fi adus nimeni, poate doar Peteleu ceea ce este o chifla.
Sondajul ala e un trucaj ordinar marca mafia fecesepeu, punem pariu ca bigi gecali l-a platit? Cine pune pariu ca bigi gecali raurentiu leghecampf sunt in spatele sondajului? Pai cum ba sa fie 6% fani ai cfr cluj? nici daca se face sondajul in vestiarul cfr-ului nu sunt 6% fani cfr? 6% fani craiova? care craiova? craiova nu exista, iar clona csu nu are nici 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000006% , hai ma ce dreacu, nici daca faci sondajul in ghencea nu iese 50% stelisti, maine fac si eu un sondaj d-asta chipurile facut de sc scuipa in dunare si dinamo are 99,98% fani! *** de cuc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce trebuie să-l imiți pe BALZAC ? Fii tu însuți.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.