Comentarii (20)

fortzzza  •  03 Decembrie 2019, 02:11

Nu s-au inteles cu banii? Ca-n filmul "BD ...." Una tie, doua mie ...

pariez_tot_ce_am  •  03 Decembrie 2019, 00:09

Adela bby imi bagi si mie un belet, te scot la shaorma

Mihai Dinu  •  02 Decembrie 2019, 23:35

Le este interzis parierea, dovedit, suspendat...punct!

Popa Lucian  •  02 Decembrie 2019, 23:07

A vrut să-l ajute arătând biletul la presa? Ce dobitoaca!

pierrecardin  •  02 Decembrie 2019, 22:13

AHHHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Zi Bobby  •  02 Decembrie 2019, 20:48

bai Lenroc,eu cred ca tu esti chiar tradatoarea,ascunsa sub acest nume ! prea ii tii mana ,prea esti subiectiv.Iti urez din nou ,asa nevasta sa ai linga tine ! fereasca sfantu' sa te imbolnavesti,iti da altceva in loc de medicamente...ai mare,mare grija..dar cred ca n ai tu banii lui Vodut,probabil esti singur-singurel,cine stie pe sub ce pod...

bigbolo  •  02 Decembrie 2019, 20:45
Postat de Zi Bobby pe 02 Decembrie 2019, 19:54

pt dl Lenroc, Daca tu poti sa i tii partea unei asemenea patrupede ,atunci iti dorim sa ai o sotie ca ea! s o faci mare doamna si apoi sa te toarne.Unu ca tine,merita o nevasta pe timpu lu Ceausescu,careia sa i spuna un banc interzis si a doua zi sa fii turnat la secu! Ce a facut ma Vodut? a injunghiat pe cineva? a facut ceva criminal? a jucat un pariu ca echipa lui va castiga ! poate si pt a se automobiliza .Si echipa lui a castigat,deci n a vindut meciul ! dar minoritara (***) l a turnat fara scrupule.Asa nevasta sa ai si tu bai Lenroc!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lenroc  •  02 Decembrie 2019, 20:38
Postat de Zi Bobby pe 02 Decembrie 2019, 19:54

pt dl Lenroc, Daca tu poti sa i tii partea unei asemenea patrupede ,atunci iti dorim sa ai o sotie ca ea! s o faci mare doamna si apoi sa te toarne.Unu ca tine,merita o nevasta pe timpu lu Ceausescu,careia sa i spuna un banc interzis si a doua zi sa fii turnat la secu! Ce a facut ma Vodut? a injunghiat pe cineva? a facut ceva criminal? a jucat un pariu ca echipa lui va castiga ! poate si pt a se automobiliza .Si echipa lui a castigat,deci n a vindut meciul ! dar minoritara (***) l a turnat fara scrupule.Asa nevasta sa ai si tu bai Lenroc!

Ești arhetip de român provenit din familii în care abuzurile fizice sunt rutina zilnică. Sunt convins că ești și un parior de mare succes, ce să și faci toată ziua-n taxi??

Zi Bobby  •  02 Decembrie 2019, 19:54

pt dl Lenroc, Daca tu poti sa i tii partea unei asemenea patrupede ,atunci iti dorim sa ai o sotie ca ea! s o faci mare doamna si apoi sa te toarne.Unu ca tine,merita o nevasta pe timpu lu Ceausescu,careia sa i spuna un banc interzis si a doua zi sa fii turnat la secu! Ce a facut ma Vodut? a injunghiat pe cineva? a facut ceva criminal? a jucat un pariu ca echipa lui va castiga ! poate si pt a se automobiliza .Si echipa lui a castigat,deci n a vindut meciul ! dar minoritara (***) l a turnat fara scrupule.Asa nevasta sa ai si tu bai Lenroc!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maryuss_  •  02 Decembrie 2019, 19:08

Cand tii aproape o pitipoanca ca asta ,asa patesti ... Asta a-r vinde pe orcine pt bani .... Dar trebuie sa ai ceva in cap sa nu te apropii f mult de asemenea specimene ... Se pare ca Vodut nu are mai nimik in cap .....

  • 1
  • 2