Alte știri din fotbal
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
2
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Transferul cerut de Gâlcă la Rapid » Jucătorul de națională, în pericol
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu trei ore înainte
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Brutarul incult este penibil !!!
Universitatea Craiova a avut antrenament cu Piturca cu 3000 oameni in tribuna. Pe cine mai intereseaza ce elucubreaza Mititelu?
Usor -usor bate vantul schimbarii si in Craiova. Ca dovada ca la europarlamentare pe Craiova au iesit pe primul loc usr+pnl ... Psd este votat de cei in varsta , mai ales la sate unde Iliescu este un sfant pt ca le‐a dat pamantul inapoi in 1990... situatia asta + lehamitea tinerei generatii de a vota a dus la situatia asta. Dar vantul schimbarii a inceput sa bata , si bate tare
Opțiunile publicului amator de fotbal din România sunt clare și nici justiția nu poate prelungi la infinit situația "artificială" de incertitudine în privința unor lucruri logice și clare pentru toată lumea ... În schimb GSP pariază -în continuare- pe "cai morți", pe două echipe "de familie" rămase fără suporteri și fără legitimitate: echipa lui Gigi Becali și echipa lui Mititelu.
SCLAVII NU AU VOIE SA VORBEASCA !!!! SCLAVIII FAMILIEI SUNT DOR NISTE REBUTURI FARA DREPT LA REPLICA !!!!
Mititelu e creatia GSP - caz unic in lume. Asta e una la mina. Doi - fanii Craiovei sint ca si fanii U Cluj, Petrolul, Rapid, Otelul, FC Arges : tin ACUM cu echipa care detine brandul istoric. La Craiova, e echipa de liga 1. Fanii U Cluj, Petrolul, Rapid, Otelul, FC Arges tineau in 2010 cu alte echipe, care ATUNCI detineau brandurile istorice. Ce mai are noua echipa a lui mititelu : e firma noua, nu detine brandul, nu detina stema cu leul. Il detine doar pe mititelu. Pai ce eu sint fanul lui mititelu ?
Dar inregistrarea cu REA CREDINTA a marcii/siglei Universitatea este legala ??
Adevarata echipa e in faliment, asa ca nu mai dezinforma.
Da' unde ai mai vazut tu in lumea asta ca o copie nereusita sa joace pe acelasi stadion pe care joaca echipa reala ? Brandul e numai unul. Daca miine un nebun isi face echipa FC Mititelu Inter Milano, crezi ca acea noua echipa va juca pe stadionul orasului Milano ? Aaa - daca un nebun face la Milano o NOUA echipa care sa nu copie culorile, numele si stema echipei Inter - poate o vor lasa si pe stadionul orasului.
Asta cu stadionul este o cacialma marca Piturca. Pe fata zice ca vrea Craiova lui Mititelu pe stadion, iar prin spate, face tot posibilul sa nu se intimple. CSU poate sa cistige si Liga Campionilor dar tot este o echipa infiintata ilegal, in liga a doua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.