Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Mare greseala ar face conducatorii CFR-ului. Pana mai acum o luna si ceva, clujenii obtineau cateva rezultate destul de bune, tot cu Dican pe banca. Si pe Selymes nu-l vad mai bun decat Dican.
Isi primesc de la TAS in mai putin de o luna punctele la loc si sunt in grafic. Dican este o surpriza placuta, plus ca nici n-are pretentii salariale exagerate, ar fi o neghiobie sa-l schimbe.
ce rahat vor astia de la cluj...au furat sute de milioane din CL...nu platit taxe, au vandut jucatori pe banda rulanta.......HEI...DNA..sesizeazate......mai vor si vor 6 puncte inapoi luate pe merit ca au emnat un protocol la FRF, ca cine nu achita salarii jucatorilor sa fie taxat, isi bat si joc de jucatorii ramasi vai mama lorsi se vor si campioni...RUSINE...MURESANE...dutedraqului si scopeste porcii primarie din CLUJ...esti un MERDA....una MERDA esti si u sichelosu-gelbos-umflat....
Excelenta propunere,cum de nu s-a gandit nimeni la asa ceva!!Esti praf copile.
Credeam ca e vorba de Hagi
si cu selymes sau stoican sigur vor prinde podiumu hahahaahahahaha, pai astea din statisticile ligii 1 astea 2 sunt cei mai slabi antrenori din istoria fotbalului romanesc, cum sa-i pui pe astea si sa-l schimbi pe Dican care totusi cand a fost chemat a facut treaba !!!
Perfect adevarat , deci cine face asa ceva ***, cu stoican mai e cum mai e ala a trecut pe la dinamo, unde mai avea ceva jucatori foarte buni ca si la cfr mai misca ceva , mai primea un bip de la nea costica acuma ar primi de la nea iuliu , merge treaba cat de cat dar sa-l dai pe dican pentru selymes zob la toate echipele unde a fost ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu zau, v-a venit graiul ?
Să-l dai afară pe Dican ca să-l aduci pe Selymes e ca și cum l-ai scoate de pe teren pe Cristiano Ronaldo ca să-l poți băga pe Cristi Tănase.
daca cfr chiar vrea altceva avea doi fundasi centrali de valoare nu *** de larie si goian iar portarul e de intrare la cazino .si sa-mi fie cu iertare dar selimesy a plecat cu suturi in fund de peste tot.saraciilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.