Comentarii (28)

Andrei Popescu  •  28 Mai 2018, 21:21

Domnu' Mayer, sa-l dai si pe mititelu in judecata ca si el iti da play la fiecare meci jucat, sa nu uiti de el. Sau poate chiar el te-a pus sa-i dai pe astia in judecata?? Au luat cupa, ai aparut si tu ca melcul dupa ploaie.

Costi Corabu  •  29 Mai 2018, 15:37

Fara gluma, imnul l-a facut foarte cunoscut pe Ciri, asta e recompensa.

Florin Craiova  •  28 Mai 2018, 23:07

Omul pune in titlul scrisorii csu 2013.. adica pana acum nu stia ca sunt din 2013? Cum l-au ignorat clonatii si hop si-a adus omul aminte ca au aparut in 2013..

kaloogarele  •  28 Mai 2018, 21:47

bania arde, uite cum arde. dam semnale cu fum sa ne vezi de departe (din liga a patra). vreau s-ajung unde tu n-ajungi (in cupele europene) miiiitiiileeluuuleeee

stefan..  •  28 Mai 2018, 21:45

"Ciri" Maier. Un chitarist-vocal de duzină. Nicidecum un artist. Fie si local. S a scos, oarecum, interpretând imnurile lui Păunescu si Tudor Gheorghe. Ale unor artisti. Daca ar fi corect, Maier ar trebui sa si pună cenusa in cap pentru ca a cam stalcit variantele originale.

Costi Corabu  •  29 Mai 2018, 15:27

D-ul Ciri, vezi ca -i dai idei lui ''Scooter"

observator_federal  •  29 Mai 2018, 10:57

Ar fi culmea - și chiar s-ar lămuri toată lumea cum stă treaba - ca neica Mayer ăsta (oltean get beget, daco-get) să se fi supărat că imnul Craiovei l-a cântat ieri Andrei Păunescu! Tudor Gheorghe de ce nu se înghesuie oare precum ”faimosul” ăsta de Ciri? ...Îmi pare rău, am făcut o alăturare de nume și persoane total nepotrivită, dar prea se reped unii să maculeze un moment dintre puținele în care fotbalul face lumea fericită și în care se demonstrează că sportul poate să însemne ceva mai mult decât orgolii, afaceri murdare, impostură, mediu infracțional etc.

kaloogarele  •  28 Mai 2018, 21:40
Postat de ovidiu_3003 pe 28 Mai 2018, 21:27

cum te au ignorat ca pe ultimul om ?...eu sunt suporter neconditionat CSU ...eu nu vreau nimic de la ei ...tu ce vrei ?

bani, ce sa vrea?

ovidiu_3003  •  28 Mai 2018, 21:27

cum te au ignorat ca pe ultimul om ?...eu sunt suporter neconditionat CSU ...eu nu vreau nimic de la ei ...tu ce vrei ?

Laurentiu Mlm  •  28 Mai 2018, 21:12

Vrea și omul cașcaval...

  • 1
  • 2
  • 3