Alte știri din fotbal
Campionul cu Dinamo a ales: echipa lui Kopic sau echipa lui Nuno Campos?
0
U Cluj l-a găsit pe înlocuitorul lui Coubiș » Vine din Italia și are 26 de meciuri în Serie A
0
A numit pozițiile deficitare ale Craiovei, după ce Coelho a cerut întăriri: „Dar să intre direct!”
0
Pleacă Alexandru Musi? » Răspunsul lui Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a fazei ligii din Europa League » Cum arată urnele
0
Universitatea Craiova își află azi adversarele din Conference League » Varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
10
Procesul din tei! Uli Hoeness, în banca acuzațiilor dintr-un motiv bizar
0
Al doilea jucător transferat oficial pe axa Manchester City - Tottenham
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Asa e, Prunea e de vina ca Rednic a terminat pe locul 9 !:)))
V-au prostit de tot jurnalistii...Credeti tot ce se scrie...Uite un exemplu si acest articol..." din informatiile gsp"..Plus ca ne spune :" nu a lipsit nici un nume important"
Apoi ce sa faca Uhrin cu hal de Popescu. Eu nu o sa-l uit cum se apara in meciul cu CFR-ul....vorba lui DINU : " zici ca era la patinaj viteza". Caterinca de jucator. Alo...pruneo...pirando....iesi fa in fata si explica-ne cum Rednic era rau si tu faci mult mai mult. Hai fa....explica !
Unul din motivele pentru care DINAMO nu merge de ani buni este si acesta. Cineva da din casa imediat. Ar trebui prins si gadilat putin la oua :)
Și tot Prunea îi face vânt, ipochimen măsliniu! De fapt, Florinel l-ar fi vrut mazilit pe Uhrin de vreo 2 săptămâni, dar vestiarul nu se pusese de acord în totalitate.
Dac-ajungem să jucăm cu ei barajul de promovare, vor fi cel puțin 40.000 de spectatori la meciuri.
Indiferent ce antrenor vine la Dinamo, până nu se face o "arătură "adâncă în cadrul clubului, începând de la patron și terminând cu acești jucători de fotbal, nu fotbaliști, rezultatele nu vor veni niciodată.
Like !
Dinamo a jucat asa in toate deplasarile din luna iulie si pana acum. Nu a sabotat nimic aseara, iar Iasiul nu a dominat clar, multa vreme din repriza a 2 Dinamo a avut initiativa. Pur si simplu asta e valoarea jucatorilor , care nu pot sa reziste mental 90 de minute. Uitati-va cate goluri luam pe finaluri de meci si nu ca picam fizic neaparat!
Prostovane, Prunea l-a adus, bati campii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.