Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Următorul meci al Franței de la Mondial ar urma să fie oprit forțat 30 de minute
0
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
De dimineață când am citit știrea am crezut că-i o glumă. Nu pot să cred că de la Niță ajungem la Bălgrădean, când îl avem pe Stăncioiu în curte. :)) Am mai multă încrede în Vlad, așa tânăr și necopt cum e. D`ale lui Becali...
slab jiji...pufi nu e peste stancioiu....puteai sa il iei pe felgueiras si vorbeam altfel...
balegadrean asta a fost de o viata in *** , nu se poate spune ca este un transfer .Cat despre valoare , trebuie sa-i intrebam pe cei de la Concordia de ce nu mai juca de aproape 3 luni. Messi al portarilor este peste balegadrean si la propriu/ figurat .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cristi Bălgrădean Născut: 21 martie 1988
Nici nu stie daca Balgradean se va acomoda la Steaua si ii da 15.000 euro pe luna? Idiot Becali asta !
A cumparat iPhone 5 in rate ?
E un GRASOI supraponderal si asta ca budescu alibec si ceilalti!!!fcsb are doua categorii de jucatori DRASI si USCATURI !!!!!!
Desi sint Dinamovist as vrea sa vad si salariile de la Dinamo sa vedem cat sintem de ridicoli pe linga stana la capitolul asta .ca e usor sa ai pretentii pe 2 lei.
Alibec are 20 000 de mii de Euro pe luna si goluri zero iar Gnohere 15 000 euro și da goluri pe banda Ce mult noroc mai are Baliga mare ăsta
tu esti ala care habar nu ai de fotbal. cand a spus cineva ceva rau de pufi? doar *** au spus ceva rau de el. in rest,nimeni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.