Alte știri din fotbal
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Daniel Bîrligea, incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo lui ca a gasit fraierii pe care sa-i prosteasca!Nu iei asa un mamut,o fosila terminata sii ii dai si bani cu galeata unui fotbalist expirat demult!Asa le trebuie celor de la CFR!Ma intreb unde a fost ""intelepciunea ardeleneasca"" atunci cand au semnat cu terminatul asta?
Stiau costurile si cand l-au angajat, nu te ingrijora de alte echipe...
50k pe luna ii costa Bestia pe ceferisti, plus tratamentele medicale afara :)
Nici vorba , l-a transferat Jijel Beheeecali , Talpan nu are timp , el e foarte ocupat ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar cel care s-a ocupat de transfer ....cine este și ce zice ?!
Asta a fost transferat de Talpan ? :)))
de parca nu era clar ca se spala bani negri cu acest baptista...
Bursita ? Voi ati descris o tendinita in explicatii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.