Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Viktor Orban va trimite afaceriști în Rusia, ca să se pregătească de ...
Libertatea
sarantocii de la dinamo sa se uite in propria ograda, ca n-o sa mai poata pacali fotbalul mult timp. Plus ca autoritatile sunt deja pe urmele evazionistului negoita
Avem cel mai gras atac din tara , iar o sa rada cei de la dinamo de noi .
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/Dupa+Budescu+vine+si+Teixeira+I-am+acceptat+si+lui+toate+dorinte
Nu mai mintiti lumea ca nu a semnat de abia sambata va semna daca vine din concediu nu dati stiri false
Nu va grabiti cu pupatul incurajator in ceea ce-l priveste pe Budescu. Digi anunta ca va semna abia sambata. Timp suficient sa se suceasca si sa redevina "sarmaluta".
vorbesti de lacrimile tale cauzate de halepa?
Ai stat si tu toata ziua cu ochii pe fax? ;)
Numai Steaua...Steaua,sarmalute sau titlul la TAS...vad ca ziaristii nu au curaj sa supere PSD-ul,nu zic nimic de 'blatul' de la Pitesti. Cum Voluntari sa dat din calea Concordiei(pana si la pariuri Chijna avea la victorie 1.40) sa nu cumva sa piarda Pandele din alegatori. Am ajuns sa avem in prima liga echipe cu 10 suporteri in detrimentul celor de la :Pandurii,Timisoara sau UTA....dar important este Budescu care nu a facut fata in Liga 2 -a Chineza :-))
Ce coincidenta! Fix cand mancam o portie de sarmalute si ma pregatesc si de cateva chiftele...
Si e buna si "de post" ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.