Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan e deja printre preferații fanilor Rapidului » Zeci de suporteri au venit să facă poze și să ia autografe
0
Cuvântul interzis de Pancu înainte de FCSB - CFR Cluj: „Refuz să vorbesc” + Ce a remarcat la adversară: „Nu am niciun dubiu”
0
U Cluj - Unirea Slobozia, în etapa 23 din Superliga. Gheorghiță a deschis scorul
1
Bogdan Stelea, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „N-au făcut nimic din ce au promis! Buni la împachetat lucruri”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Wolverhampton » Deschidere de scor în minutul 6!
0
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Bateria solid-state care promite o încărcare în doar 5 minute și autonomie ...
Libertatea
Prietene lasa-tu pe Becali în pace și vezi-ti de treaba ta mai inteles mai băiatule cand juca Steaua în Cupa Campionilor Europeni la Fotbal tu habar nu aveai de fotbal
iote ba cit de sigur ie transferu ia d aici ce declara impresaru lui si nu va bucurati nici de morais ala ia de citeste Impresarul lui Budescu, Florin Lovin, a anunțat care este situația în cazul transferului acestuia la FCSB. În această seară fostul fotbalist al roș-albaștrilor se va întâlni cu șefii Astrei pentru ca Budescu să-și recupereze 3 salarii restante. "Am discutat cu Budi și am vrut să intru în direct pentru ca lumea să afle adevărul. Lucrurile stau în felul următor. Am avut o discuție cu Gigi Becali, dânsul a acceptat cam toate condițiile jucătorului. El mai are ceva bani de luat de la Astra și nu s-a semnat încă nimic. Eu mă întâlnesc în seara asta cu șefii Astrei și cred că de mâine putem discuta despre transfer. Mai are de luat 3 salarii. Lucrurile sunt foarte clare! Când toate condițiile astea se lămuresc, atunci Budi e liber să semneze. Sâmbătă se va întoarce din vacanță și ar putea semna cu Steaua. A mai avut câteva oferte, dar mi-a zis să-i transmit lui Gigi Becali faptul că rămâne în picioare tot ce au vorbit. Și la Junior Morais este aceeași discuție", a zis Florin Lovin la TV Digi Sport. se vede si la dablin printre table care i treaba cu budescu si mai nou si cu morais?citeste articolu pa gesepe ca d acolo ti am citat cu copi peist
ie gata transferu facut?semnat contractu parafat si inregistrat la lepefe?transferu lu budescu nu ie acelasi lucru cu montatu burlanelor si jghiaburilor prin dablin.
Eram sigur ca o sa fim de rasul dinamovistilor, ii rog pe domnii de la gsp sa-mi stearga toate conturile cu iosif . Deja nu-i mai suport pe dinamovisti .
Daca a venit si Budescu , anul acesta sigur facem cvadrupla , cu o conditie ( sau 2 ) sa nu ne mai bata cei din liga a 2-a si uratii aia de la dinamo.
Suntem invidioși Iosife, tu știi cum se zice la țară: muierea este faină dacă-i galbănă de grasă și roșă în obraji, să ai pe ce pune mânurile:))
Ai vazut cum umbla militia , iefibiaiul , siaieul dupa negoita ??? cred ca trimis si io kaghebeul dupa el
bai *** ,clona fara viata ,pana si aia grasi si old o sa va bata!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca il luam si pe Sanmartean , Cernat si Lazar , o sa avem si echipa de old (***) o sa jucam in campionatul under 1960
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bogdany8 • 05 Iunie 2017, 23:20 0 0 La pariu ca maine pica transferu ?? Cum sa se duca Budescu la FCSB ?? In visele ciobanului fluieras . uite ca nu a picat ,prostule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.