Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi, înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Nu e decisiv pentru play-off” + Ce a spus de Daniel Pancu
0
Dan Nistor aprinde derby-ul CFR Cluj – U Cluj: „Se vor supăra pe mine cei de la CFR, dar...”
0
Pe lângă FCSB, Miodrag Belodedici a scos încă o echipă din lupta pentru titlu: „Ele două sunt favorite”
0
Steliano Filip și-a reziliat contractul! Destinația aleasă: „L-am înțeles și îi mulțumim pentru tot”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Managerul Thomas Frank a luat decizia! Ce se întâmplă cu contracandidatul lui Drăgușin
0
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Adio, play-off! UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Fa o copie dupa ce ai scris si du-te repede cu steaua....
scurt si la obiect, bravo domnule, esti gigist de mic...:)
Asa cioban cum e Gigi tot e mai ok in comparatie cu oricare alt proprietar de echipa de fotbal de la noi. Nu zice nimeni ca n-a facut si greseli, a facut insa mult mai multe lucruri bune care au dus la cele 12 calificari in grupele CL si EL, la cele 5 primaveri europene, la eliminarile unor echipe de top ale Europei, ca sa nu mai spun de semifinala EL, performanta pe care nicio alta echipa de la noi nu o va mai realiza prea curand. Asa ca cei care nu sunt multumiti sa se transfere la echipa lui Negoita, la cea a lui Copos/Moraru sau mai nou la CSA. Eu raman fidel celui care nu si-a batut joc de Steaua, ba din contra a obtinut performante pt. nivelul fotbalului romanesc chiar foarte mari daca ne gandim la cele mentionate mai sus. N-ar fi rau ca debedeii/haterii antistelisti sa scoata unghia din gat si sa se roage, cred ca unii o si fac :))), sa vina si la ei un patron de talia lui Gigi.
Tu chiar meriti sa fi primit cu colindul la palat!Bafta!
Domnule Petrica, eu am încercat doar să vin cu completări utile la punctul dvs. de vedere fundamentat și profund. Nu trebuie să vă repetați, s-a marcat cu litere aurite în istoria forumului postarea dvs. emoționantă. La Rin nu am acces deoarece am încercat sa joc pokemon go:)) Dar nu-i bai, la mine se mănâncă categoric mai bine și dețin un piano cafe profesional.
Frate mare dreptate ai haterii si frustratii chiar nu merita sa primeasca autografe din partea lui nea Gigi care e om bun si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Asa cioban cu e Gigi tot e mai ok in comparatie cu oricare alt proprietar de echipa de fotbal de la noi. Nu zice nimeni ca n-a facut si greseli, a facut insa mult mai multe lucruri bune care au dus la cele 12 calificari in grupele CL si EL, la cele 5 primaveri europene, la eliminarile unor echipe de top ale Europei, ca sa nu mai spun de semifinala EL, performanta pe care nicio alta echipa de la noi nu o va mai realiza prea curand. Asa ca cei care nu sunt multumiti sa se transfere la echipa lui Negoita, la cea a lui Copos/Moraru sau mai nou la CSA. Eu raman fidel celui care nu si-a batut joc de Steaua, ba din contra a obtinut performante pt. nivelul fotbalului romanesc chiar foarte mari daca ne gandim la cele mentionate mai sus.
Frate cand mergem la palat sa aniversam doi ani de cand detinem marca becalifera? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
ando89, prietene, n-ai inteles nimic. Oricum nu-i treaba ta in toata ecuatia asta. Tu, mai bine, du-te la RIN poate-ti arunca Negoita vreo ciosvarta ca si-ti expui in continuare aberatiile zilnice. Succes!
Poate ca trebuia sa defileze, daca avea acest lot de la inceputul pregatirilor si avea timp sa integreze noii-veniti si sa omogenizeze lotul! Dar ca de obicei transferurile la Steaua se fac mult dupa inceperea campionatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.