Alte știri din fotbal
După ce a ratat prezența la Mondial, Ngezana a reacționat: „De asta nu am vrut să mă operez”
0
Bancu, precum Rațiu! Căpitanul Craiovei a apărut cu părul albastru la ceremonia de la Primărie » Ce le-a transmis Lia Olguța Vasilescu campionilor României
1
Hagi schimbă defensiva echipei naționale » Cine e urmașul lui Burcă în viziunea „Regelui”
0
Laurențiu Popescu vs. Marian Aioani: care pe care » Ce spun cifrele + Verdictul unui fost portar: „Mare nedreptate!”
2
Știri din fotbal internațional
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Cum l-a deturnat Carlo Ancelotti din drumul către „Old Trafford”: „Manchester United e mort”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Momeala inventata dupa Blatul mortal comic cu clona FCSB da u semne de revenire echipe de *** ar trebuia sa se retraga oricum e jenant la ce nivel am ajund datorita Mizeriei desfintati PLAY OFF BLAT
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un pamflet ati jucape pe bani cu clona CSU ultimul meci retur blat comic cu cota buna la pariuri inca un trucaj dupa ce cu FCSB u au stat la cutie in pozitie de victime
Mai degraba sunt convins ca este ideea hartiei de ambalat guvizi cu apropouri la gigi ca sa se simta si sa sara cu "premierea".
Nu cred ca Dan Petrescu musca momeli de-astea ieftine. :)) Mai degraba e un mod de a-i sugera puscariasului din Pipera sa sara cu prima.
Astia de la Astra bat saua sa priceapa ciobanul ca fara o prima sanatoasa n-au nici un motiv sa se strofoace pe la Cluj :)))
Harneala ieftina a hartiei de ambalat guvizi. Pun pariu cu oricine ca Astra o sa-si dea viata pe teren in meciurile cu CFR si cu CSU. Cu cea din urma, CSU, e probabil sa nu se mai agite mult daca CSU alege ca de obicei sa-i dea meciul lui fcsb.
NEA GIGI !!!! Nu esti firma serioasa ! Pac-pac un imprumut la club ca e foame la baieti ! Clujul nu bate Astra, pariu pe ce vreti. Baietii vor bani (si ii vor primi)
3 puncte pt *** Cluj..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
3 puncte asigurate pentru Dan Penalty la debut.
Daca s-ar fi intamplat treaba asta inainte de meciul cu FCSB, sareau ca arsi atat ziaristii, cat si prostalaii din ghiveci de la echipa din playout.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.