Comentarii (37)
minell73  •  17 Octombrie 2018, 11:23
Postat de ialucen pe 16 Octombrie 2018, 20:58

Cum poate fi mediatizat în așa hal un român cu o imagine prrrrr.....noi o vrem , care borcea, care fotbal...FOTBAL= DOBRIN-HAGI-BALACI-OBLEMENCO-JENEI-OȚET- așa mulți au fost și sunt, chiar s-a dus fotbalu pe BORCEA????????????????????????????????????????????????????????????

Nu am nicio afinitate pentru puscariasii din fotbal, insa de departe cel mai mediatizat este infractorul suprem, gheorghe becali. Un infractor marunt cu bani multi, nemunciti. Asta ne da presa zilnic, ca cica asta se cere. Poate mamele ziaristilor vor astfel de stiri cu puscariasi.

duta_dd  •  16 Octombrie 2018, 21:20

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ialucen  •  16 Octombrie 2018, 20:58

Cum poate fi mediatizat în așa hal un român cu o imagine prrrrr.....noi o vrem , care borcea, care fotbal...FOTBAL= DOBRIN-HAGI-BALACI-OBLEMENCO-JENEI-OȚET- așa mulți au fost și sunt, chiar s-a dus fotbalu pe BORCEA????????????????????????????????????????????????????????????

vlad.dracul  •  16 Octombrie 2018, 19:09
Postat de ucluj2011 pe 16 Octombrie 2018, 17:07

Să ai parte de ce-i urezi lui. Tu sau o persoană importantă și iubită din viața ta. Oamenii fără compasiune pentru semenii lor , răi , afurisiși , cârcotați , nevolnici așa ca tine sint mult mai periculoși pentru o societate decât toți infractorii din Europa Centrală și de Est luați la un loc. ***!!!

Vezi că n-a trecut referendumul, mai ai speranţe să te însori cu idolul tău þorcea, deşi, după ce divorţează de Pelinel n-o să te vrea pe tine. Ah, şi schimbă vrăjeala c-ai fi suporter U Cluj, dă-te-n fapt şi pune câinii la stemă, fii pe faţă, nu dosnic. Oh wait...

Sahsa Nistor  •  16 Octombrie 2018, 17:19

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ucluj2011  •  16 Octombrie 2018, 17:07
Postat de vlad.dracul pe 16 Octombrie 2018, 16:48

... şi locul tău este "acolo", apropo.

Să ai parte de ce-i urezi lui. Tu sau o persoană importantă și iubită din viața ta. Oamenii fără compasiune pentru semenii lor , răi , afurisiși , cârcotați , nevolnici așa ca tine sint mult mai periculoși pentru o societate decât toți infractorii din Europa Centrală și de Est luați la un loc. ***!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vlad.dracul  •  16 Octombrie 2018, 16:48
Postat de vlad.dracul pe 16 Octombrie 2018, 16:36

Negre?! Gândurile tale-s mereu alb-roşii, băi þorcea...

... şi locul tău este "acolo", apropo.

vlad.dracul  •  16 Octombrie 2018, 16:36

Negre?! Gândurile tale-s mereu alb-roşii, băi þorcea...