Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
4
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
18
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
cadu asta intrece orice limita a bunului simt.nesimtire marca cfr.sunt rapidist dar asta este extraordinar de nesimtit are impresia ca suntem toti niste nebuni sau prosti nu mai suport aroganta asta care este vecina cu prostia dar de fapt locuiesc impreuna,rusine cfr cluj si rusine tudor un arbitru care se pusese pe un piedestal dupa care credea ca nu mai poate fi dat jos pt incidentele de aseara vinovati sunt cadu 60%,tudor30% si bornescu10%.oricum sunt constient ca cfr va avea castig de cauza la comisii pt k ii are pe toti in buzunar.RUSINE.
campioana nimanui :)))) Nimeni nu ii recunoaste drept campioni pe coruptii astia ! Fura mai mult ca bucurestenii in perioada comunista :)) Singura echipa cu care nu pot tine nici macar in europa !
Ce naiba ofițerul de securitate , Gușatul cu Epoleți, trimite astfel de papagali sa susțină cauza frânarilor aici? Chiar în maghiarimea asta nu se găsesc unii mai inteligenți sa posteze aici ? Asa limitați or fi toți ungurii de nu au de unde sa găsească și ei unul inteligent și decent care sa le reprezinte interesele pe aici?
mai luam,rabdare:))
Hehe, corect :) !
3 puncte ciordite, vom aminti ani de zile de furtul de ieri exact cum faceti voi cu bricheta...
Bravo pentru titluri, dar tre sa mai luati cel putin 10 ca sa fiti rivalii nostri!
Ce naiba ofițerul de securitate , Gușatul cu Epoleți, trimite astfel de papagali sa susțină cauza frânarilor aici? Chiar în maghiarimea asta nu se găsesc unii mai inteligenți sa posteze aici ? Asa limitați or fi toți ungurii de nu au de unde sa găsească și ei unul inteligent și decent care sa le reprezinte interesele pe aici?
Stiu, dar faptul ca am enervat o gramada de unguri imi face dupaamiaza mult mai frumoasa! :))))
PENIBILI SUNTETI FRUSTRATIOR,CLOCOTESTE URA-N VOI CA CFR-UL E CAMPIOANA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.