Alte știri din fotbal
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso și-a depus mandatul: „Spun adio cu inima grea”
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Bai, ghertoiule, cand juca Niculescu fotbal tu erai la groapa cu nisip. Ai fost, esti si vei muri un nimeni, care nu stie decat sa rupa picioare, sa provoace(si nu ma refer doar la meciul cu U Cluj) si sa se dea neica nimeni. Cu fotbalul n-ai nimic in comun, dreptate are Nico, daca era ceva de capul tau ramaneai in tara ta unde fotbalul e la el acasa. Ce trofee ai castigat, saracule, alea care v-au fost puse pe tava fiindca ungurasul a stiut "pe unde sa dea"? Taci ca faci praf degeaba! Asa ca hai sictir, nu meriti nici o atentie!
cu siguranta vom castiga titlu
intr-adevar cadu a instigat la violenta dar bornescu nu avea ce cauta sa-si faca dreptate itr-un asemenea mod de huligan
nu poate exista decat o decizie,3-0 pentru cfr cluj!
FORZA CFR,FORZA ARDEALU,FORZA ROMANIA!
Toți romanii cerem ca mafia maghiara sa fie exclusa din fotbalul romanesc.
Cadu un fotbalist bun, sufletist dar cam provocator.Al compara cu Niculescu , care a fost multi ani liderul si mentorul unei echipe de traditie din fotbalul romanesc( a doua dupa Steaua:) ) este o mare prostie.Baieti CFR-risti, stit bine ce a declarat Iuliu Muresan acum un an- un campionat nu se castiga pe teren.Penalty inventat, iar Cadu sa fim seriosi injura galeria Universitatii.Sunt Clujean dar mi-e scarba de manevrele CFR-ului si ale lui Paskany.Bravo galerie U Cluj.Nu merita titlul CFR-ul.Are dreptate Razvan de prietenia lui Paskany si arbitrul tusier.Cadu a declarat ca si-a scos Certificat legal, noaptea la ora 10-00.Da ce ieri a fost 1 Aprilie?
www.youtube.com/watch?v=48JQY59EbU4 . Vizionati paranoia numita Borasca mincinoasa !!
Afara cu mafia maghiara din fotbalul romanesc.
www.youtube.com/watch?v=48JQY59EbU4
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.