Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Asa este Titanicul s-a rupt in doua dar nu a avut ca si consecinta oprirea tuturor navelor...Dinamovistii vor sa exporte problema lor restului lumii....E,asta-i mai greu...
Sper ca DSP sa opreasca aceasta mizerie de campionat! Nu mai este competitie sportiva. E un fel de nebunie de capsinari combinata cu prostia gigista proverbiala. Or sa joace bucatarii, femeile de serviciu si soferii de la cluburi sa stabileasxa campioana!! ...Puachhh!
Acum cere dinamo. Ea va cadea in b. Ok..... daca apar cazuri noi, oriunde la alte echipe, vor juca cu juniorii???.... infectarea se face pe teren!....atunci ce competitie sportiva mai e asta!? Sunteti nebuni la cap???.... nu mai sunt locuri in spitale!
Ne jucam cu coronavirusul! Astept ce vor mai spune idiotii cand se vor imbolnavi si ei, rudele lor, copiii lor! Cine va fi imbecil atunci????
Solutia nu este sa se joace in continuare. Va fi haos si caraghios! Unii vor juca cu juniorii, altii cu pozitii nedeclarati (fc5b) si altii cu seniorii!! Ce competitie sportiva mai e asta!??
Idioti gigisti! Cu astia care scriu bazaconii nu se poate comunica! Băi tembelilor, puljici are dreptate! Se vor imbolnavi si altii! Dinamo in 2 saptamani poate avea jucatorii pe teren, fara teama de a se imbolnavi din nou toti!! Dar asta e problema???.... problema este ca vor aparea alte victime!
Penibil...
Sa-i imbrace in combinezoane pe cei posibil imfectati si sa se continue campionatul!Ce daca mor?Oamenii aia au platit drepturile tv!Sa vada romanul moartea in direct si sa se faca rating!
Si tu le-ai respectat 100% ? Hai sa nu fim ipocriti !
nb mane ,see u soon!:P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.