Comentarii (16)
100692244141081
John Milne  •  09 Mai 2018, 16:16
Postat de davidblack pe 09 Mai 2018, 15:49

auzi la ei ..au stricat imaginea fotbalului romanesc =))))))))))))))))))))))) care fotbal ????????????????? suntem de rasul curcilor cu fotbalul nostru .....imaginea au stricat-o cei de la fcsb ...prin manitele primite prin europa :))))))))))))))))))))))))))

Noi am castigat CL voi minunea de la liberec . Asta este diferenta intre STEAUA BUCURESTI si Rinamoaka Rusinea Insolventa aka Fc Pamant de Flori . NICIODATA IN CL . App , cum e sa joci in relegation grupe prostule ?

fcsbsibklinadn
fcsbsibklinadn  •  09 Mai 2018, 16:05

da =k aveam arbitri straini la meciu cu poli iasi altfel stateau lucrurile acum .. in fine

indolentu
indolentu  •  09 Mai 2018, 16:04

pai de ce 16 si nu 20 si ceva mai in functie de cine cistiga campionatu atunci vedeti daca si cum aplicati depunctarea

vladutz13
vladutz13  •  09 Mai 2018, 16:00

De ce sa amani judecata??? Declaratiile sunt date, regulamentul este stiut. JUDECA!!! JUDECA BAIATULE!!! Burleanu daca are ceva tupeu, dupa terminarea campionatului ii da pe toti afara, chit ca sunt independente. Este clar ca astia joaca la alibi, asteapta sa se decida campioana poate etapa asta... este inadmisibil sa prelungesti o chestie care influenteaza campioana!! Trebuie judecata la cateva zile dupa sesizare, cat li se parea ok echipelor sa-si pregateasca apararea. Nicio secunda in plus

davidblack
davidblack  •  09 Mai 2018, 15:49

auzi la ei ..au stricat imaginea fotbalului romanesc =))))))))))))))))))))))) care fotbal ????????????????? suntem de rasul curcilor cu fotbalul nostru .....imaginea au stricat-o cei de la fcsb ...prin manitele primite prin europa :))))))))))))))))))))))))))

davidblack
davidblack  •  09 Mai 2018, 15:48

'' FCSB a cerut suspendarea lui Dan Petrescu pentru 16 etape și depunctarea CFR-ului, acuzând că antrenorul aduce prejudicii imaginii fotbalului românesc prin declarațiile în care susținea că FCSB e ajutată și că CFR este dezavantajată de arbitri. '' =))))))))))))))))))))))))))))))) DOAR ATAT ???? cam putin ...fcsb ar trebui sa ceara si primul loc :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Comentează