Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe de start
0
Pe cine l-a cedat gratis Gigi Becali: gol magnific în Superliga, de la 30 de metri!
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Eppel face „dubla”
0
Marius Baciu așteaptă noile transferuri: „Până în ultima oră, la 12 noaptea, ca să fim echilibrați”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Cristiano Ronaldo a scris istorie și la Al-Nassr » Golul #978 și încă un record doborât de atacantul portughez!
0
Alexandru Mitriță se distrează în China » Hattrick într-o repriză în fața lui Burcă și Ioniță!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Analistul politic Sergiu Mișcoiu, despre pașii greșiți ai lui Nicușor Dan: ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Caniculă, instabilitate atmosferică și vijelii, în weekend. Zonele vizate ...
Libertatea
Iese un prost,intra clona lui si mai proasta..Din ce in ce mai bine...
Ba asa o fi cum spui tu dar in capitalism din Rapid *** !! Pu n pariu cu tine ca nici eu si nici tu nu o sa mai prindem rapidul de alta data . Macar pe timpul comunistilor gaseati scuze " Singuri impotriva tuturor " . Acum scua e singuri impotriva PSD-ului cu toate ca fanii vostrii au primit tichete gratuite pe tren tocmai de la PSD . Ghinion !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In mare parte ai dreptate. Dar daca Negoita a ascuns aceste datorii, intervine partea penala, pentru Negoita, adica inchisoare. Daca se va rejudeca cazul si instanta va hotari ca Dinamo are inca 4 milioane de plata sau 400.000 de mii ramane de vazut. Negoita are 2 milioane datorii la Badea. Negoita poate rezolva ca datoriile sa rama na 400.000 de mii. Daca nu se intelege cu Badea, datoriile vor fii 4 milioane. De inchisoare nu scapa Negoita, daca faptele raman. Dar Badea e legat de el. Cam asta e situatia.
"www.gsp.ro is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500" GSP, daca nu puteti sa "handle it", *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Crezi ca au tabarat astia pe echipele de traditie si vor sa scape de ele?!
Ce misto merge site-ul asta... Dai un reply la un comment si apare ca si comentariu nou de vreo 3-4 ori. Calitate maxima! :))
De multe ori am incercat sa il inteleg pe catalynn, dar de cele mai multe ori nu am reusit. In curand o sa renunt sa mai incerc.
De multe ori am incercat sa il inteleg pe catalynn, dar de cele mai multe ori nu am reusit. In curand o sa renunt sa mai incerc.
De multe ori am incercat sa il inteleg pe catalynn, dar de cele mai multe ori nu am reusit. In curand o sa renunt sa mai incerc.
CREZI MATA? :)))))))) SA NU FII DECEPTIONAT PREA TARE LA FINAL.. NU DE ALTA ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.