Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Ne-au mintit pe toti ,suporteri ,FRF,foruri europene ,un razboi pur si simplu impotriva OAMENILOR iubitori de fotbal .Incompetenta la nivel inalt ,priveste ce mizerie fac acum cu Arena Nationala ,fantastic.
Subscriu!
Dar Badea cat a dat? Dar brandul Dinamo, folosit de catre cei de la FCDB 1948 SA cat valoreaza si de ce nu se cer despagubiri pentru ca a fost terfelit numele Dinamo de catre echipa de fotbal, care n-are nici in clin si nici in maneca cu clubul Dinamo?
tu cand de pe asta, cand de pe ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce brand e ASA Tg Mures? Cui ii pasa de el la nivel national? Sportul Studentesc era mult mai cunoscut si a disparut fara probleme, sau Progresul/National. Se numeste profitabilitate - daca nimeni nu mai e interesat de un lucru e lasat in paragina, e chiar asa complicat? Farul Constanta e in B de multi ani si nu ii simte nimeni lipsa, la fel si Sportul Studentesc. Becali a preluat si folosit fara drept un bun al statului si e timpul sa plateasca pentru el. E asa complicat? E cum as intra eu maine in Arena Nationala si as folosi terenul 10 ani, dupa care as incepe sa urlu cand vor sa mi-l ia inapoi ca eu am produs bani, am platit impozite pe el, ca fara mine in 10 ani era o ruina - fara ca nimeni sa noteze ca l-am luat abuziv.
...da' n-are valoarea ta :)))) ...fugi si intoarce micii pe gratar :)))
Sunt situatii total diferite. Brandul Armata Tg. Mures a disparul; ca multe altele. Brandul Steaua exista inca si se afla in posesia CSA. Si "niste unii" au incercat sa-l fure, inregistrandu-l la OSIM. Dar Armata s-a prins, a castigat in instanta, definitiv si incearca sa recupereze prejudiciul creat de acei "niste unii". E ceva neclar?!
in sfarsit si articole care prezinta situatia si din alta perspectiva decat aceea ca fcsb e ciuma si armata este salvatore della patria. de fapt, daca moare steaua csa este cea care ii va fi pus cruce. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UEFA a cerut in 1998 ca in Romania sa nu mai existe echipele de fotbal departamentale, alminteri riscau sa nu mai fie primite in competitiile europene si tot ce face acum MApN-ul cu toata evaluarea asta pe banii nostri la gramada care include si alte sectii sportive, in care pentru o singura embleme recastigata in instanta ei vor un intreg club, arata ca de fapt UEFA a fost mintita timp de 18 ani in cazul Stelei
ar trebui...dar nu mai actioneaza nimeni...cu statul nu poti sa te pui ... in romania.te poti pune cu el la instantele de afara....cedo & tas si alte tribunale arbitrare ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.