Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă l-a descris simplu pe Nae Ungureanu: „Un om de nota 10 șl un fotbalist de nota 100!”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat lângă Ilie Balaci, la Craiova
0
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
Dinamo a scos la vânzare biletele pentru meciul cu FCSB: fără tichete în peluză!
1
Știri din fotbal internațional
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
37
A murit Ratko Mladic » Cum a ajuns „Măcelarul din Balcani” idolul ultrașilor radicali și episodul reprobabil de la meciul României
0
Câte puncte crede „Grande” Craioveanu că va obține Universitatea Craiova în Conference League
3
PSG a lansat Operațiunea Detox! » Campioana Europei instituie restricții draconice: „Mai bine să cânte la pian”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Securitatea a învins, se află în inima președintelui Dan
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
in conjuctura aceea ar fi luat cel putin un titlu si stoichita... rememoreaza cu ce echipe s-a batut reghe la obtinerea titlurilor si fa un efort si aminteste-ti de echipele din 2007 .
DNAAAAAAA
Hai sa nu deviem de la subiect si sa cautam scuze si motive inutil. Totul se rezuma la cifre, nu la presupuneri si banuieli. Altfel filozofam la infinit!
Daca citesti cu atentie comentariul meu... faceam referire la jucatorii din lot. De antrenorat nu putem discuta, desi Rednic a luat 2 titluri in citi ani de antrenorat?! Zic!
n-a fost un jucator stralucit, chiar unul mediocru,ai idee cate prezente a acumulat la nationala? ca antrenor are doua titluri ,ca si Mircea Rednic, numai ca Mircea le-a castigat cu doua echipe diferite ... perioadele in care cei doi s-au incununat cu succese nu merita comparatie, regheblat le-a castigat cand majoritatea echipelor aveau mari probleme, pe vremea lui Rednic ...mai are rost sa discutam?!
Dupa cum spuneam... Si ca jucator si ca antrenor a cam batut pe dinamo si are mai multe trofee decat toti jucatorii din lotul vostru in acest moment (inclusiv antrenorul anului in 2013). Despre ce vb?!
citeste la concurenta de "succesurile" antrenorului vostru : "EXPLOZIV | Cine s-a oferit să achite cazarea Vasluiului înainte de meciul suspect cu Steaua lui Reghe din 2014. Porumboiu: "Am auzit că Anamaria". Patronul hotelului: "Anamaria Reghecampf m-a rugat să-i primesc că plăteşte ea"
De la Puya si Uzzi cu respect: Vorbe, vorbe! Tot arbitrul belgian a pus umarul la cele 6 victorii care au urmat!? Hai sa fim seriosi! dinamo nu a murit, dar este in reconstructie de citiva ani... Prezentul le apartine! Ce va urma... ramine de vazut!
asta e o metoda foarte buna pentru a-i motiva pe jucatori, dar nu e metoda prin care care tudor nu vede hent in careu. aia e alta metoda despre care nu va dezvalui nimeni niciodata nimic.
3-1 asigurat de un arbitru belgian...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.