Alte știri din fotbal
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
13
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
4
Știri din fotbal internațional
Vitebsk - Craiova, debutul campioanei României în preliminariile Champions League! Echipele probabile
0
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
1
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta, plătim prețul”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Bine ca au obtinut cei de la craiova si botosani puncte cu fcsb
Exact, e acel popă (de la un "anumit" joc de cărți).
Asa e viata.Oricit de multa experienta am avea ( claudiu nu are aproape deloc) tot aveam de invatat . Claudiu si-a ales momentul nepotrivit . Oricit de mult as tine la el in situatia de fatza nu cred ca facea fata . Problema nu e ca nu ne baga in play off caci nici Rednic nu va reusi dar claudiu daca mai cinua asa nu putea baga in B ! E prea gentleman cu jucatorii ! Il Maidegraba ganea sa ii calce in picioare asaca sa-mi satisfaca placerile sadice.
Asta este popa ala ? ..imi scapa numele " cu cu intentie "
Urmeaza dinamo - wisla !! Sper macar la handbal sa nu ma dezageasca Dinamo ! aSperr ca PCH-ul sa se mobilizeze si sa fie nebunie in tribune . Imi e dor de parcul dinamo unde imi gaseam linistea dupa orele de scoala. Scoal 24 era la 10 minute de mers pe jos de dinamo . Ce frumoasa copilarie am avut ! HAI DINAMO BUCURESTI !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.