Alte știri din fotbal
Actualii „tricolori”, mesaje răvășitoare după moartea lui Mircea Lucescu: „Să învățați îngerii să joace fotbal!”
0
Nadia Comăneci, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Ai fost mai mult decât o legendă”
0
Ce moment la televiziunea italiană! Două legende ale fotbalului, discurs monumental despre Mircea Lucescu
0
„Durul” Simeone, emoțioant de moartea mentorului Lucescu: „Eram un copil, el mă proteja”
0
Știri din fotbal internațional
Mauro Milanese, fostul fundaș al lui Inter, îl consideră pe Mircea Lucescu un inovator al fotbalului
0
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
:))) Dupa ce a adus toate petardele la Petrolul , platite regeste , pleaca sa ii jetmaneaqsca si pe aia de la Getafe :)) Care oricum vor retrograda , ca au o echipa slaba ... Cel mai slab atac din Spania , dovada ca Marica e in atac la ei :)))
Atunci care va fi soarta lui Stoican ? Conducerea alb-rosie va comite o greseala imensa daca-l va demite timpuriu..Ce-l recomanda la Dinamo pe Juniorul creatorului moristi de pase in afara de reputatia paterna ?
iritatiilor*
Inteleg motivul iritattilor d-voastra,dealtfel firesti...Implicati in lupta pentru titlu,''lupii'',observa stupefiati cum liderul ''haitei'' isi face bagajele,adulmecind noi ''terenuri de vinatoare''..Dragi ploiesteni in fotbal este valabila legea codrului unde ombilicul carieral este conectat oportunitatii. Asta-i realitatea.Nu sunteti primii ori ultimii vizati asupra carora s-a abatut o astfel de napasta..))
ascultati la mine ce va spun, Gigi Multescu vine la Petrolul, Marius Sumudica la Chiajna iar din vara Razvan Lucescu vine la Dinamo, uitati-va incoa la mine, sa nu-mi ziceti mie cutu.........asa va fi !!!
Dupa ce nea distrus echipa nea ;lasat balta la Ploiesti sa nu mai veniti ,MAI BINE UN ANTRENOR CARE VREA PERFORMANTA DECAT UNU CU GANDU LA PLECARI PE BANI MULTI SPER SAL DEA AFARA DUPA 3 ETAPE.
La anul are obiectiv castigarea campionatului si castigarea CL. Cica, Getafe a intrat in colaborare cu Anamaria Prodan care le-a promis ca dac-i dau lui Contra un buget de transferuri de 5 milioane de euro ii aduce si pe Messi si pe Ronaldo si pe Adi Cristea . Se lauda ca ea are metode speciale cu care poate sa-i convinga pe toti trei.
Sa vedeti ce surpriza va produce Getafe cu dl Contra la carma..Impotriva tuturor asteptarilor,acest ex ''canin'' devine in scurt timp rasfatatul presei iberice,..''Guardiola de Romania'' care la achitarea obligatiilor contractuale,fata de spanioli,va fi uns ca suprem tricolor.
bafta contra! stie cineva ce obiectiv are? bine, banuiesc ca anul asta e salvarea de la retrogradare, dar pt anii urmatori ...
Doar nu-ti inchipui ca se duce in vacanta? O sa aiba de munca, nu gluma...sper sa reuseasca, avem nevoie si de romani cu care sa ne mindrim.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.