Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
zic sarumana astia din ploiesti ca au scapat de tine
nu cu Real Madrid trebuie sa castige Contra puncte in Primera totusi, Ronaldo face praf cam orice echipa totusi :)) ma rog mai putin pe Bayern, pe Bayern nu ii mai bate nimeni in UCL in urmatorii 2-3 ani probabil
BRAVO GURITA,indiferent de ce spun gurile rele ai facut o alegere corecta,, MULTA BAFTA si SPER SA REUSESTI ...
cred ca e cea mai corecta concluzie ,ai dreptate avea o lehamite daia am si jucat prost de la inceputul returului.
Nu cred ca s-a mai concentrat serios la Petrolul, astepta oferta de la Getafe!
zero caracter
Inca un ciurli burli in La Liga. Ronaldo o sa faca "Rampage" cu ei. :))) Astia sunt sursa buna de golaveraj pentru el, sper sa nu-i retrogradeze repede Contra!
NU TREBUIE SA DEA VINA PE NIMEINI ................ROMANII SE NASC DEAJA VINOVATI
In campionatul Romaniei, Cosmin Contra a vrut foarte mult si a realizat destul. Oricum stia ca este imposibil sa se bata la campionat, doar e prieten cu Reghe, stia ca jocurile sunt facute.Nu avea rost sa mai piarda vremea pe aici.. Succes in Spania!
Acolo nu prea poti comenta asa cum vrei tu de arbitri iar terenurile sunt incomparabil mai bune cu cele de la noi. SUnt curios acolo pe ce da vina la esecuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.