Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
0
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
2
A semnat cu două zile înainte de barajul FCSB - Botoșani
1
Știri din fotbal internațional
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Cand invata si fcsbeii limba si literatura Romana ?.
Ala care a aparat doua penaltyuri lu Steaua și le.a dat și gol. Moți e ăla care i.a eliminat pe Steaua din Champions League. :)))))))))
Moti e idolul loserilor rinisti fara nimica in viata.
Cosmin moți, o non valoare in România, marele baci vorbește....
cine e moti sa vbeasca ma?? a ajuns si asta sa mai vb
multumim Moti esti mare domn se oftica fcbeii si clonistiii Csu
baa se vede ca esti gigist,si n-ai capul mare,pai dupa mintea ta atunci ultima clasata poate sa stea degeaba 26 de etape si sa aiba zero puncte comparativ cu aia dupa locul 7 care dupa 26 de etape are 35 p. sa zicem, ca in play-out pleaca de la zero ca si cea clasat pe 7,adica aia cu 35 de puncte a jucat degeaba 26 de meciuri,si aia ultima joaca doar 14 meciuri mai serios cat sa scape de la retrogradare si poate termina inaintea aleia aflata pe 7 dupa sezonul regular.
ba are dreptate,si-n plus la clasamentul mentionat de el as adauga si golaverajul intre cele care intra in play-off sau play-out si stii de ce?in primul rand nu mai apare confuzia de anul trecut cu meciurile directe,apoi se face un clasament corect intre combatante pentru stabilirea locului in clasament la finalul competitiei,adica iti arata cat de bun sau cat de slab esti comparativ cu cine ai de jucat si pentru ce obiectiv,ce spui tu cu echipele mici e valabil numai daca nu se aplica acest sistem si in urma rezultatelor din sezonul regular unde joci tur-retur cu toata lumea afli unde poti juca ,si anume in play-off sau in play-out,daca bati toate echipele mici sigur prinzi loc in play-off,deci conteaza.
Ce se oftica fraierii. Ar trebui ca in play off cele sase echipe sa plece fiecare cu zero puncte. Asa e la orice calificare care se respecta competitia. Daca e alta si nu conteaza turneul regulat ,asa cum sa departajat steaua cu viitorul ,asa sa fie si la inceputul play out,calificatele incep play out de la zero. Atunci sa vezi play out,nu *** de acum . De ce se impart la w si nu.la 3,4,5???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
el e muzicant,nu lingvist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.