Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
0
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026 » O mare victorie a Generației de Aur, un scandal cât casa și celebrul discurs al lui Hagi: „Merităm să ne faceți statuie!”
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Daca este necesar organizam si la TAS miting impresionant de sustinere cu peste 500.000 de participanti si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Stapinul nostru nea gigi ne taie ratia de branzoaice delicioase daca ne umilesc iar ciinii si e bine. Hei hei hei! ! ! !
Ce titlu de doi lei, cum adica razboi? Culisele unei ciordeli marca FCSB. Astia de la Mogosoaia nu-s in stare sa castige o singura data pe teren, la fotbal, si iau campionate cu valize, brichete si alte inselatorii. Ciuma puscariasa din fotbalul romanesc, FCSB 2003 Jilava S.A. s-au dus sa se faca de rusine si la TAS cu cerseala lor. Am vazut si eu dosarul, a scris Vali Argatseala in dosar ca problema nu e campionatul pierdut, Istericul a si promis ca-l doneaza lui Hagi, dar toate pana la banii din visele umede ale ciobanului pe care si i-a insusit deja, sa nu se atinga TAS, Hagi sau UEFA de banii istericului de la meciurile de pe teren "propriu" gen 0-4 cu Braga, 0-6 cu Tottenham, si 0-6 cu Porto din editia urmatoare de CL unde FCSB Mogosoaia Ilfov SRL PSD merge sa faca qvadrupla isterica si coregrafie cu pelerine de la Sevilla.
Se mai indoieste cineva ca Viitorul si hagi sunt "impinsi de la spate" chiar de catre FRF si LPF? Exemplul cel mai clar este faptul ca Hagi, diplomat (desi cred ca ideea nu-i apartie lui ci lui Bivolaru!), a "impins" FRF si LPF sa tergiverseze si sa lungeasca termenele de judecare, motivand faptul ca schimbarea limbii de intocmire a actelor - franceza in loc de engleza - le-ar crea, chipurile batai de cap cu traducerea. Pai celor de la FRF si LPF le da "batai de cap" si limba romana pe care o stalcesc si o violeaza mai ceva decat Tetelu.
Negoita!
Nu conteaza cine a infiintat Steaua, conteaza cine o duce mai departe, adica gigi becali. rrapidul a fost dus in groapa de valerii moraru, rinamo e dus in ghiveci de negoita, clona csa sportista regala va fi in ligile inferioare si nu va rezista prea mult
La "doar minamo bucuresti" se foloseste o structura cu 1-3 ghivece bagate unul intr-altul
noi am liegat trxix de copac si asa fasem sforta dupa aia ne plantam in givhece de toate felurile mici mari si asteptam sa crestem ALEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE
Numai pentru bucuresteni .de la un bucurestean vechi . Un tribut adus acelor copii trimisi sa lupte in Vietnam pentru politicieni !..............Cei mai mari rockeri ..........https://www.youtube.com/watch?v=FEKknwz75uQ
Ce rusine sa mergi la TAS sperand sa furi titlul altuia. Baaaaa ciobane, ti-a mancat dracul sufletul, altceva decat bani nu mai vezi in fata ochilor. Nu faci asa ceva, mare mare rusine. Cine sustine o asemenea nesimtire a Stelei, nu e altceva decat un alt cioban.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.