Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
10
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Și în gura cui ar trebui să se uite, a infractorilor condamnați penal becali și pițiurcă???? Nu ți se pare o coincidență faptul că bărboianu și găman s-au trransferat împreună la *** și Astra, iar găman a jucat la națională doar în mandatul lui pițurcă????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"hotul striga hotii"!
Iti dai seama vreo secunda ca exact asta au incercat sa faca aia doi ***, sa-l dea ei pe Gaman? =)) Povestea in sine nu e neplauzibila, multe transferuri de-astea mai ieftine se fac exclusiv pe relatii personale samd, Daca Martian stia pe vreunu' care avea intrare la patronul lui Vitesse nu vad care era problema.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doi nemernici Piturca si Mitica au gasit un fraier in persoana lui Mititelu si au omorat o echipa de legenda a fotbalului romanesc, U Craiova! Sa va dea Domnul dupa fapte!
Dacă ați ajuns să vă uitați in gura lui martipan,nu mai aveți nici o scăpare...
minciuna mai mare ca asta nu gaseati,cine mai martipan asta?ala de la arad,prieten si dusman cu mutu?cum e posibil fratii becali sa apeleze la un din asta ?ptr 100000mii?mai ales ca erau prieteni cu piti.pai il vindeau ei mai fraierilor.mai degraba l au amagit pe martianul asta ca ii dau 100000 mii ptr ceva minor,care ar fi putut sa faca el.
Smenararii, si toti se plang ca de ce fac puscarie, gen Jijii.Fura ce pot se imbogatesc si rad de noi ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de parca nu stiam pe ce motive face Piturca selectiile la nationala de ajungea sa convoace toate rebuturile si rezervele de la Steaua.
intamplari din minunata mocirla a fotbalului romanesc. combinatii, barfe, smenuri, susanele:))) de giovanii, victor si piti toti stim ce domni sunt, ia uite-i ce fete de cinstiti au:))) dar pamblicarul asta palarioso-penibil care vrea cu tot dinadinsul sa iasa in evidenta si vine cu fel si fel de povestiri, este si mai jenant si pozeaza in dandy-ul banatului. cand colo, el este tot un tzepar notoriu si un mincinos sinistru. am spus mocirla? retrag tot, este o HAZNA!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.