Comentarii (7)

haideusicfr  •  09 Februarie 2019, 15:23
Postat de haideusicfr pe 09 Februarie 2019, 15:11

Valoartea si nu buletinul ar trebui sa domine. La noi ca la nimeni.In toate domeniile. Nici Bourceanu asta de la Federatie nu face exceptie. Dati-l afara pe Culio sa intre ..nu stiu cum il cheama...Pana ala urma e un spectacol platit pe bani.NU ? Si atunci ? Treptele trebuie urcate .Normal ,pe baza de valoarae. CFR domina campionatul pe baza nucleului de batrani Deac ,Culio ,Camora ,Tucudean, Omrani ,Djokovici , Arlauskis, brazilianul ala din aparare ( imi scapa numele) Muresan .Mai e si Manea ,e drept ,dar nu e de fapt jucatorul CFR-ului ca -i a nu stiu care ,etc. Oricum nucleul de baza asta e. Faraa sa aiba 21 de ani.Au avut odata.Messi cati ani are ? Sau Ronaldo?

Sincer sa fiu nici n-am auzit de Petrila ,poate are talent ,dar mai trebuie sa si confirme. Cum ziceam Culio ar trebui sa-i faca loc. Ii intoarce pe toti jucatorii Romaniei in jurul lui ,dar ...nu e roman , nu are 21 de ani si n-a dat decat 2 goluri Romei la ei acasa. E cel mai faultat jucator din Romania.

haideusicfr  •  09 Februarie 2019, 15:11

Valoartea si nu buletinul ar trebui sa domine. La noi ca la nimeni.In toate domeniile. Nici Bourceanu asta de la Federatie nu face exceptie. Dati-l afara pe Culio sa intre ..nu stiu cum il cheama...Pana ala urma e un spectacol platit pe bani.NU ? Si atunci ? Treptele trebuie urcate .Normal ,pe baza de valoarae. CFR domina campionatul pe baza nucleului de batrani Deac ,Culio ,Camora ,Tucudean, Omrani ,Djokovici , Arlauskis, brazilianul ala din aparare ( imi scapa numele) Muresan .Mai e si Manea ,e drept ,dar nu e de fapt jucatorul CFR-ului ca -i a nu stiu care ,etc. Oricum nucleul de baza asta e. Faraa sa aiba 21 de ani.Au avut odata.Messi cati ani are ? Sau Ronaldo?

Ioan Trisi  •  08 Februarie 2019, 14:18

Bine a facut federatia cu regula asta, asa-zisii patronii nostri din fotbal nu au in cap decat sa vanda si sa-si umple ei buzunarele! Ca asa s-a intimplat dupa 89(vezi cazul Raducioiu),aveam si noi cativa mai rasariti si cand au primit ai nostri o mica oferta i-au si dat! Ce sa faci cu saracii cand aud de bani:o vinde *** ,numai sa iasa banul!Mai ***,astia care ati ajuns milionari in felul asta!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cfrinho  •  08 Februarie 2019, 01:12

Petrila va ajunge om de baza si la nationala mare. Fiti cu ochii pe el!

turbozero  •  07 Februarie 2019, 17:06

din articolul asta inteleg ca e mare foamea :)) nu il pot da pe tucudean dar inventeaza preturi becalicesti pt copilul asta

turbozero  •  07 Februarie 2019, 17:02

minciuni... nu il pot da pe tucudean si il dau 500.000 (!)pe asta care are 15 minute jucate.. mizeria cu panin si conceicao trebuia spalata cu un articol pozitiv (chiar daca mincinos)

florar  •  07 Februarie 2019, 14:39

Sa radem si cu Manolache!!!!Cica Petrila a avut oferta din Italia dar nu a fost transferat pentru ca CFR trebuie sa respecte Regula...Pai Manolache,daca jucatorul nu o sa mai joace si o sa se piarda ca atati tanari jucatori cine pierde?Singurel spui ca Regula a crescut pretul tinerilor jucatori chiar si daca nu au jucat un meci ca titular!!!!Tu aici nu vorbesti de valoarea fotbalistica ci doar de bani...Fotbalul romanesc o sa creasca cand o sa te referi la valoarea fotbalistica si la cluburi stabile financiar...Din articolul tau nu reiese asa ceva...Pana si Becali judeca mai corect...