Știri din fotbal internațional
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A » Echipele de start
0
Bruno Fernandes, imperial în Manchester United - Ipswich Town
0
Jose Mourinho i-a luat la rost pe fani, după succesul zdrobitor cu Malaga
0
Real Madrid - Malaga 4-0 » Recital pe „Bernabeu”, start perfect pentru Jose Mourinho
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
Citat Times New Roman: Epidemie de pupincurism pe site-urile de sport! Zi de zi, GSP, Digisport și ProSport dau zeci de articole despre aventurile lui Reghecampf la Steaua, inventând noi și noi poziții din care să-l pupe-n cur pe angajatul lui Gigi Becali. http://www.timesnewroman.ro/sport/deranjant-site-urile-de-sport-il-pupa-n-cur-pe-reghe-mai-ceva-decat-badea-si-gadea-pe-voiculescu
Acum sa o spunem si p'aia dreapta, daca omul respectiv era de exemplu taica'tu poate ca o merita ....
echipa nationala se bazeaza pe STEAUA in proportie de peste 50% !!! Sa incerce cineva sa latre sau sa ciripeasca aiurea ca va lasam la Euro desculti !!!
Peste tot numai pripasii din tara cunoscuti si caprele EUROPEI.
Bineinteles ca e propaganda pro Zeghe, dar la toata tarasenia asta ori el, ori Cashceta trebuie tras la raspundere pt mizeria si precedentul jenant creat!
Bănele, echipă nu mai aveşi, aţi rămas doar cu jignirile şi cu înjurăturile. Toată lumea râde de voi.
armata si Dom Boroi au cei mai buni avocati , sa cerut in repetate randuri sa fie retrogradata clona fcsb dar Burleanu a luat MITA de la puscarias sa inscrie rusinea in liga 1 si sa o protejeze!
Eu zic asa: daca nu penalizeaza FCSB sa fie schimbat, iar daca o penalizeaza, sa-si dea demisia dupa ce FCSB castiga la TAS, iar echipele care au cerut Comisiei de Disciplina sanctionarea FCSB sa primeasca ele sanctiunile. Ce ziceti, ar fi frumos asa?!
Generalul ..e cam idiot de felul lui...dar i se permite sa ramana asa...eu 1 ..cu turneul ala de 2 lei nu sunt de acord...la modul in care e facut...trebuiau luati tinerii din urmatorul val sub tricolor sa se vada cel putin cam pe unde sunt ei in raport cu ceilalti....titularii de drept...asa cel putin era un castig ...dar nu...el vrea sa-si justifice existenta si salariul care al are ...si atat...
Mai e oare vreo surpriza ptr cineva ca exosta aliante contra stelei printre echipe? marile rivale tot timpul au complotat si si au indemnat staful si galeriile la tot felul de injurii si capcane "mediatice". Nu zic ca Steaua e o sfanta...nici pe departe....dar oricum e cea mai iubita din romania...si asta o face si cea mai vorbita pe la spate si cea mai "sapata".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.