Alte știri din fotbal
Amendă? Tănase a comis-o în Slobozia - FCSB » Răsturnare de situație după 5 minute
1
Băgați în ședință! Fotbaliștii Farului au fost certați de fani după egalul cu UTA » Cine a fost inamicul public numărul 1
0
Haz de necaz! Banner-ul afișat în Slobozia - FCSB: „Avem echipă, avem valoare...”
1
Fotbalistul abia transferat de FCSB, prezent la meciul cu Slobozia » A urmărit partida alături de Mihai Stoica și Florin Cernat
0
Știri din fotbal internațional
A plecat din Superliga și e pe val la noua echipă: 18 goluri în 16 meciuri!
0
Milan i-a găsit înlocuitor lui Gimenez, în pericol de a fi operat » Câte goluri are atacantul vizat de rossoneri!
0
Bayer îl apără pe Xabi Alonso: „L-au izolat. Are talent enorm, însă la Madrid nu trag toți în aceeași direcție!”
0
Dezvăluirea fostului internațional englez: „Mă uitam pe geam de la etajul 25 și mă întrebam «Ce ar fi dacă?...»”
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Transformare spectaculoasă: fostul număr 2 WTA trăiește o nouă viață. Este ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ PSD zguduie Coaliția, după ce a votat moțiunea simplă împotriva ...
Libertatea
sunt unii fecesebeni care abereaza ca acest personaj cu un temperament si caracter infect ar avea o "inteligenta" deosebita.... deci,unul care loveste spectatorii, loveste o reporterita de la un ziar concurent, face scandal la o nunta unor tineri, face scandal intr-un club, e transformat in scrumuiera unui actionar,se saruta in public cu un antrenor,se imbata in preziua unui meci important pt clubul pe care il reprezinta ...e inteligent?
Moșule, trimite-l departe de banii lui Becali și atunci să-i vedem gradul de "inteligență" și cât de cocoș mai este ! A mai fost ejectat odată de ciobandante și și-a luat-o în freză, dacă ar fi să ne amintim doar cutia de carton ! Eu cred că vorbim aici doar de mârlanie și mitocănie congenitale, pe scurt, MM fiind inițialele de la Mârlanul Mitocan !
Subinginerul MM Stoica este cărturar, un fcsbist adevărat.
fomistul acela ii manca din pachet...ajungea la jiji doar cu ambalajele.
Si in 2018 dam de personaje lugubre, grotesti pe aici....
pentru gigistii MM este un monument de inteligenta. asta spune totul despre caracterul lor :))
Prostia te insoteste si in 2018, esti fara speranta....oricum fara voi ar fi monotonie mare intr-o lume doar cu destepti.
tu ai fost cu pachet la nea gigi, ai experienta :))
Marlanul MizerabiI MM, director sportiv la clona FC FîCîSîBî Mogoșoaia..
ai zis bine ,fara gsp esti ca si fularul vara ,degeaba ,asta zice tot despre viata ta sociala ,de fapt ,tu stii ce este viata sociala!?aia reala ,i mean !?:))nu cred...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.