Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
0
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Prietene...steaua e pe 4 ..e norma sa aduca mai multi jucatori..noi suntem pe 1 ....am adus jucatori de benzi unde nu prea aveam jucatori....CAMPANIA E FOARTE BUNA! vrei sa aducem ca jiji 30 de jucatori si sa terminam pe 6???? cu astia am ajuns pe 1 ..cu astia terminam pe 1!
Campanie jalnica: inafara lui Curtean si Stratila restul sunt anonimi...Pe niciunul din cei doi insa nu-i vad titulari pentru moment. Nu se compara ce am adus noi cu ce a a adus steaua...RUSINE!!!
e un jucator bun.
nu a zis nimeni de la Dinamo nimic de Tamas sau Goga...astia au salarii cat tot lotu nostru.... Io zic ca e deajuns..cu cei 2 (stratila si curtean) ne-am acoperit....sa vedem is baietii aia de la victoria branesti daca stiu sa dea cu picioru in minge ..daca nu Dinamo2 ii asteapta
pai asta era transferat de acum o saptamana parca, si saptamana asta deja trebuiau sa vina alti 2-3 , parca asa spunea porcea, cum ca pana luni savuleasca trebuie sa incheie acorduri cu alti 2-3 fotbalisti. chiar a mentionat niste nume parca...tamas,goga,marica
Curtean si Stratila sunt FOARTE BUNI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.